Companie
Detalii identificare
Nume firmăCIURARU CAFFE S.R.L.
Cod unic de înregistrare39698996 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018001139043
EUIDROONRC.J2018001139043
Data înființării01.08.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaGeorge Bacovia nr. 35A, Sat Traian | Comuna Traian, Bacău
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
70.440
Profit (Lei)
49.549
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 70.440 | 49.549 | 4.129 | 0 | 0 | 50.629 | 50.629 | 0 |
| 2024 | 131.424 | 58.738 | 4.895 | 14.869 | 6.162 | 66.815 | 58.108 | 0 |
| 2023 | 134.062 | 18.836 | 1.570 | 2.842 | 27.565 | 27.184 | 51.907 | 0 |
| 2022 | 190.794 | 171.391 | 14.283 | 62.011 | 30.410 | 204.072 | 172.471 | 0 |
| 2021 | 156.507 | 149.271 | 12.439 | 807 | 0 | 345.911 | 345.104 | 0 |
| 2020 | 130.916 | 124.234 | 10.353 | 1.121 | 0 | 196.955 | 195.834 | 0 |
| 2019 | 124.552 | 70.097 | 5.841 | 975 | 771 | 71.804 | 71.600 | 1 |
| 2018 | 33.889 | 27.063 | 2.255 | 931 | 45 | 28.149 | 27.263 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
70.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.87%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
1.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
70.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.87%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 70.34% | 44.69% | 14.05% | 89.83% | 95.38% | 94.9% | 56.28% | 79.86% |
| Marjă profit brut | 83.42% | 53.07% | 14.05% | 91.98% | 98.02% | 97.53% | 58.79% | 82.86% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 97.87% | 100% | 36.29% | 99.37% | 43.25% | 63.44% | 97.9% | 99.27% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 70.097 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.39
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
257.02 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.39 | 1.8 | 2.45 | 0.81 | 0.45 | 0.66 | 1.72 | 1.2 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 52.66 | 8.51 | 0 | 115.34 | 109.74 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 257.02 zile | 153.45 zile | 4.3 zile | 267.24 zile | 756.55 zile | 516.91 zile | 6.45 zile | 297.63 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 124.552 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 4.49 | 9.57 | 3.29 | 428.64 | 175.7 | 73.65 | 30.24 |
| Lichiditate imediată | 0 | 4.49 | 8.67 | 2.93 | 428.64 | 174.68 | 72.48 | 30.24 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 8.44% | 50.35% | 12.97% | 0% | 0% | 1.06% | 0.16% |
| Pondere active circulante | 100% | 91.56% | 49.65% | 87.03% | 100% | 100% | 98.94% | 99.84% |
©Firme.ro