Companie
Detalii identificare
Nume firmăTACTIC INVEST CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39724467 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3558/2018
EUIDROONRC.J12/3558/2018
Data înființării07.08.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCireşilor nr. 51-53, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.916.771
Profit (Lei)
-520.126
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.916.771 | -520.126 | -43.344 | 5.395.455 | 378.259 | 4.367.491 | -620.987 | 1 |
| 2023 | 2.719 | 0 | 0 | 4.707.173 | 4.338.591 | 251.021 | -100.861 | 1 |
| 2022 | 383.934 | 0 | 0 | 2.742.360 | 2.955.178 | 179.017 | 391.835 | 2 |
| 2021 | 1.523.880 | 491.578 | 40.965 | 2.184.038 | 1.937.799 | 470.061 | 401.607 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 1.491.223 | 1.275.723 | 144.101 | -89.970 | 1 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 661.959 | 459.625 | 193.575 | -8.759 | 0 |
| 2018 | 0 | 1.376 | 115 | 661.959 | 430.066 | 233.469 | 1.576 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-27.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
83.76%
Lichiditate curentă
0.81
Viteza rotație active
0.4
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-27.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
83.76%
Profit net per salariat
-520.126 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -27.14% | 0% | 0% | 32.26% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 34.04% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 83.76% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 87.31% |
| Profit net per salariat | -520.126 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 491.578 Lei | 0 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.4
Viteza rotație stocuri
0.57
Durata medie încasare creanțe
13.96 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.4 | 0 | 0.12 | 0.63 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0.57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 13.96 zile | 25970.31 zile | 90.01 zile | 46.3 zile | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.916.771 Lei | 2.719 Lei | 191.967 Lei | 1.523.880 Lei | 0 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.81
Lichiditate imediată
0.18
Pondere active imobilizate
7.97%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.81 | 0.05 | 0.07 | 0.22 | 0.1 | 0.29 | 0.35 |
| Lichiditate imediată | 0.18 | 0.05 | 0.07 | 0.22 | 0.1 | 0.29 | 0.35 |
| Pondere active imobilizate | 7.97% | 94.53% | 94.29% | 80.48% | 89.85% | 70.37% | 64.81% |
| Pondere active circulante | 92.03% | 5.47% | 5.71% | 19.52% | 10.15% | 29.63% | 35.19% |
©Firme.ro