Companie
Detalii identificare
Nume firmăCZM VASTLAND S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39731340 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018011464405
EUIDROONRC.J2018011464405
Data înființării08.08.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6810
Această clasă include:
-cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii sau în leasing: -clădiri cu apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite, mall-uri şi centre comerciale -terenuri
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de divizare a terenurilor în loturi, fără amenajări ale terenului Această clasă exclude: -dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru vânzare,
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
-cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii sau în leasing: -clădiri cu apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite, mall-uri şi centre comerciale -terenuri
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de divizare a terenurilor în loturi, fără amenajări ale terenului Această clasă exclude: -dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru vânzare,
4110 -subdivizarea şi amenajarea terenurilor,
4299
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateCumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii
Informații de contact
AdresaGârlei nr. 47C, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
64.616
Profit (Lei)
168.313
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 64.616 | 168.313 | 14.026 | 2.170.935 | 2.573.937 | 803 | 395.944 | 1 |
| 2023 | 205.532 | 150.866 | 12.572 | 2.396.533 | 2.397.907 | 273.434 | 227.631 | 1 |
| 2022 | 77.731 | 59.461 | 4.955 | 2.362.544 | 2.436.708 | 2.601 | 76.765 | 1 |
| 2021 | 77.458 | 63.713 | 5.309 | 2.384.130 | 2.399.950 | 1.484 | 17.304 | 0 |
| 2020 | 57.831 | 26.230 | 2.186 | 2.492.291 | 2.347.611 | 104.557 | -46.408 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 1.957.108 | 1.883.707 | 662 | -72.739 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 934.492 | 904.154 | 5.169 | -25.169 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
260.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42.51%
Lichiditate curentă
0
Viteza rotație active
0.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
260.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42.51%
Profit net per salariat
168.313 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 260.48% | 73.4% | 76.5% | 82.25% | 45.36% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 263.76% | 74.41% | 79.05% | 85.33% | 48.78% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 42.51% | 66.28% | 77.46% | 100% | -56.52% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 168.313 Lei | 150.866 Lei | 59.461 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.03
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.01 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.03 | 0.08 | 0.03 | 0.03 | 0.02 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.01 zile | 202.19 zile | 1.44 zile | 0 zile | 401.11 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 64.616 Lei | 205.532 Lei | 77.731 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
99.97%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 0.11 | 0 | 0 | 0.04 | 0 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0.11 | 0 | 0 | 0.04 | 0 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 99.97% | 89.76% | 99.89% | 99.94% | 95.74% | 99.96% | 99.43% |
| Pondere active circulante | 0.03% | 10.24% | 0.11% | 0.06% | 4.26% | 0.04% | 0.57% |
©Firme.ro