Companie
Detalii identificare
Nume firmăP.M.G. ACTIV SOLUTIONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39738497 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ8/1835/2018
EUIDROONRC.J8/1835/2018
Data înființării09.08.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaIonel Teodoreanu nr. 1, Braşov, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
57.143
Profit (Lei)
-171.771
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 57.143 | -171.771 | -14.314 | 191.722 | 0 | 325.954 | 134.232 | 1 |
| 2023 | 1.654.055 | 705.642 | 58.804 | 529.875 | 0 | 1.235.878 | 706.003 | 2 |
| 2022 | 1.941.943 | 365.269 | 30.439 | 643.710 | 1.276 | 1.039.480 | 397.046 | 1 |
| 2021 | 1.937.717 | 153.613 | 12.801 | 1.100.537 | 251.235 | 1.093.184 | 243.882 | 3 |
| 2020 | 831.234 | 141.044 | 11.754 | 84.672 | 0 | 280.911 | 196.239 | 5 |
| 2019 | 2.700.527 | 487.625 | 40.635 | 118.236 | 6.474 | 599.747 | 487.985 | 17 |
| 2018 | 1.329.307 | 325.892 | 27.158 | 267.055 | 7.998 | 585.249 | 326.192 | 19 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-300.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-127.97%
Lichiditate curentă
1.7
Viteza rotație active
0.18
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-300.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-127.97%
Profit net per salariat
-171.771 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -300.6% | 42.66% | 18.81% | 7.93% | 16.97% | 18.06% | 24.52% |
| Marjă profit brut | 0% | 43.64% | 19.79% | 8.89% | 17.94% | 19.06% | 25.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -127.97% | 99.95% | 92% | 62.99% | 71.87% | 99.93% | 99.91% |
| Profit net per salariat | -171.771 Lei | 352.821 Lei | 365.269 Lei | 51.204 Lei | 28.209 Lei | 28.684 Lei | 17.152 Lei |
Viteza rotație active
0.18
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1807.82 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.18 | 1.34 | 1.87 | 1.44 | 2.96 | 4.45 | 2.24 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 6.05 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1807.82 zile | 253.95 zile | 122.1 zile | 63.97 zile | 120.07 zile | 60.93 zile | 140.03 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 57.143 Lei | 827.028 Lei | 1.941.943 Lei | 645.906 Lei | 166.247 Lei | 158.855 Lei | 69.964 Lei |
Lichiditate curentă
1.7
Lichiditate imediată
1.7
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.7 | 2.33 | 1.61 | 0.99 | 3.32 | 5.07 | 2.19 |
| Lichiditate imediată | 1.7 | 2.33 | 1.61 | 0.7 | 3.32 | 5.07 | 2.19 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0.12% | 18.69% | 0% | 1.07% | 1.35% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99.88% | 81.31% | 100% | 98.93% | 98.65% |
©Firme.ro