Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONSTRUCTII PASIVE ONOFREI S.R.L.
Cod unic de înregistrare39749356 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ8/1856/2018
EUIDROONRC.J8/1856/2018
Data înființării13.08.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCrucii nr. 411G, Bod, Braşov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
242.559
Profit (Lei)
175.012
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 242.559 | 175.012 | 14.584 | 4.703 | 1.191 | 178.764 | 175.252 | 1 |
| 2023 | 230.970 | 90.527 | 7.544 | 7.489 | 4.301 | 170.591 | 167.403 | 1 |
| 2022 | 174.095 | 109.245 | 9.104 | 3.865 | 10.209 | 103.141 | 109.485 | 1 |
| 2021 | 260.363 | 3.711 | 309 | 9.991 | 16.117 | 30.808 | 36.934 | 1 |
| 2020 | 261.367 | 8.638 | 720 | 77.086 | 22.025 | 88.284 | 33.223 | 5 |
| 2019 | 80.096 | 28.536 | 2.378 | 92.594 | 25.135 | 92.044 | 24.585 | 1 |
| 2018 | 3.200 | 0 | 0 | 4.276 | 289 | 36 | -3.951 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
72.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.86%
Lichiditate curentă
38.01
Viteza rotație active
1.35
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
72.15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.86%
Profit net per salariat
175.012 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 72.15% | 39.19% | 62.75% | 1.43% | 3.3% | 35.63% | 0% |
| Marjă profit brut | 73.13% | 40.04% | 63.75% | 2.43% | 4.27% | 36.79% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.86% | 54.08% | 99.78% | 10.05% | 26% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 175.012 Lei | 90.527 Lei | 109.245 Lei | 3.711 Lei | 1.728 Lei | 28.536 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.35
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
262.3 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.35 | 1.32 | 1.54 | 5.55 | 2.37 | 0.68 | 9.85 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 63.36 | 3.25 | 0.89 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 262.3 zile | 39.92 zile | 121.99 zile | 37 zile | 8.24 zile | 1.57 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 242.559 Lei | 230.970 Lei | 174.095 Lei | 260.363 Lei | 52.273 Lei | 80.096 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
38.01
Lichiditate imediată
38.01
Pondere active imobilizate
0.66%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 38.01 | 22.78 | 26.69 | 3.08 | 1.15 | 0.99 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 38.01 | 22.78 | 26.69 | 2.67 | 0.1 | 0.02 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 0.66% | 2.46% | 9.01% | 34.35% | 19.97% | 21.45% | 88.92% |
| Pondere active circulante | 99.34% | 97.54% | 90.99% | 65.65% | 80.03% | 78.55% | 11.08% |
©Firme.ro