Companie
Detalii identificare
Nume firmăCSUY RAPID S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 39843751 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/3058/2018
EUIDROONRC.J35/3058/2018
Data înființării07.09.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaOrşova nr. 1, Sânnicolau Mare, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
404.211
Profit (Lei)
-113.484
Număr angajați
4
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 404.211 | -113.484 | -9.457 | 274.302 | 205.827 | 105.908 | 37.433 | 4 |
| 2023 | 408.977 | 37.216 | 3.101 | 199.986 | 132.181 | 368.723 | 300.918 | 4 |
| 2022 | 438.208 | 84.055 | 7.005 | 19.736 | 12.282 | 271.156 | 263.702 | 3 |
| 2021 | 382.265 | 111.448 | 9.287 | 22.039 | 23.620 | 178.066 | 179.647 | 4 |
| 2020 | 276.482 | 63.431 | 5.286 | 35.624 | 34.957 | 68.866 | 68.199 | 3 |
| 2019 | 180.371 | 7.146 | 596 | 17.666 | 0 | 22.434 | 4.768 | 3 |
| 2018 | 5.560 | 0 | 0 | 5.633 | 0 | 3.255 | -2.378 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-28.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-303.17%
Lichiditate curentă
0.39
Viteza rotație active
1.3
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-28.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-303.17%
Profit net per salariat
-28.371 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -28.08% | 9.1% | 19.18% | 29.15% | 22.94% | 3.96% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -303.17% | 12.37% | 31.87% | 62.04% | 93.01% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | -28.371 Lei | 9.304 Lei | 28.018 Lei | 27.862 Lei | 21.144 Lei | 2.382 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.3
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
84.65 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.3 | 0.82 | 1.55 | 1.9 | 2.66 | 8.04 | 1.71 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 84.65 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 101.053 Lei | 102.244 Lei | 146.069 Lei | 95.566 Lei | 92.161 Lei | 60.124 Lei | 2.780 Lei |
Lichiditate curentă
0.39
Lichiditate imediată
0.39
Pondere active imobilizate
66.03%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.39 | 1.84 | 13.74 | 8.08 | 1.93 | 1.27 | 0.58 |
| Lichiditate imediată | 0.39 | 1.84 | 13.74 | 8.08 | 1.93 | 1.27 | 0.58 |
| Pondere active imobilizate | 66.03% | 26.39% | 4.33% | 11.71% | 33.67% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 33.97% | 73.61% | 95.67% | 88.29% | 66.33% | 100% | 100% |
©Firme.ro