Companie
Detalii identificare
Nume firmăSURE SMILE S.R.L.
Cod unic de înregistrare39847869 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/12872/2018
EUIDROONRC.J40/12872/2018
Data înființării10.09.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8690
Această clasă include:
-activităţi referitoare la sănătatea umană, ce nu sunt efectuate în spitale sau de către medici sau dentişti cum sunt: -activităţi ale infirmierelor, moaşelor, fizioterapeuţilor sau a altor paramedici în domeniul optometriei, hidroterapiei, masajului medical, ergoterapiei, logopediei, homeopatiei, chiropracticii, acupuncturii etc. Aceste activităţi pot fi efectuate în clinici medicale, de tipul celor ataşate întreprinderilor, şcolilor, azilelor de bătrâni, sindicatelor şi confederaţiilor sindicale şi în centre de sănătate, altele decât spitalele, precum şi în cabinete particulare sau la domiciliul pacienţilor.
Această clasă include de asemenea:
-activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum sunt specialiştii în terapie dentară, infirmiere dentare din şcoli şi personalul paramedical de igienă dentară, care pot activa independent de medicul stomatolog, dar sunt periodic supravegheaţi de către acesta -activităţi ale laboratoarelor medicale cum ar fi: -laboratoare de radiologie şi alte centre de diagnostic similare -laboratoare de analiza sângelui -activităţi ale băncilor de sânge, băncilor de spermă, băncilor de organe pentru transplant etc. -transportul pacienţilor, cu ambulanţa, inclusiv avioane. Aceste servicii sunt asigurate adesea în timpul urgenţelor medicale. Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -transferul pacienţilor, fără echipament de salvare sau personal medical,
diviziunile 49, 50, 51 -analizele de laborator altele decât cele medicale,
7120 -activităţi de testare în domeniul igienei alimentare,
7120 -activităţi de asistenţă spitalicească,
8610 -activităţi de asistenţă medicală şi stomatologică,
862 -activităţi ale centrelor de îngrijire medicală la domiciliu,
8710
-activităţi referitoare la sănătatea umană, ce nu sunt efectuate în spitale sau de către medici sau dentişti cum sunt: -activităţi ale infirmierelor, moaşelor, fizioterapeuţilor sau a altor paramedici în domeniul optometriei, hidroterapiei, masajului medical, ergoterapiei, logopediei, homeopatiei, chiropracticii, acupuncturii etc. Aceste activităţi pot fi efectuate în clinici medicale, de tipul celor ataşate întreprinderilor, şcolilor, azilelor de bătrâni, sindicatelor şi confederaţiilor sindicale şi în centre de sănătate, altele decât spitalele, precum şi în cabinete particulare sau la domiciliul pacienţilor.
Această clasă include de asemenea:
-activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum sunt specialiştii în terapie dentară, infirmiere dentare din şcoli şi personalul paramedical de igienă dentară, care pot activa independent de medicul stomatolog, dar sunt periodic supravegheaţi de către acesta -activităţi ale laboratoarelor medicale cum ar fi: -laboratoare de radiologie şi alte centre de diagnostic similare -laboratoare de analiza sângelui -activităţi ale băncilor de sânge, băncilor de spermă, băncilor de organe pentru transplant etc. -transportul pacienţilor, cu ambulanţa, inclusiv avioane. Aceste servicii sunt asigurate adesea în timpul urgenţelor medicale. Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -transferul pacienţilor, fără echipament de salvare sau personal medical,
diviziunile 49, 50, 51 -analizele de laborator altele decât cele medicale,
7120 -activităţi de testare în domeniul igienei alimentare,
7120 -activităţi de asistenţă spitalicească,
8610 -activităţi de asistenţă medicală şi stomatologică,
862 -activităţi ale centrelor de îngrijire medicală la domiciliu,
8710
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateAlte activitati referitoare la sanatatea umana
Informații de contact
AdresaIuliu Maniu nr. 244G, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
134.524
Profit (Lei)
72.519
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 134.524 | 72.519 | 6.043 | 3.244 | 2.544 | 73.459 | 72.759 | 1 |
| 2024 | 129.159 | 61.747 | 5.146 | 2.573 | 4.480 | 60.080 | 61.987 | 1 |
| 2023 | 131.183 | 47.215 | 3.935 | 19.552 | 19.845 | 47.162 | 47.455 | 1 |
| 2022 | 115.080 | 32.797 | 2.733 | 36.922 | 28.875 | 41.084 | 33.037 | 1 |
| 2021 | 122.372 | 44.990 | 3.749 | 21.022 | 46.125 | 57.644 | 82.747 | 2 |
| 2020 | 74.697 | 7.643 | 637 | 34.875 | 63.375 | 9.257 | 37.757 | 2 |
| 2019 | 68.244 | 20.129 | 1.677 | 1.113 | 4.500 | 26.726 | 30.113 | 1 |
| 2018 | 14.973 | 9.784 | 815 | 849 | 6.397 | 4.436 | 9.984 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
53.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.67%
Lichiditate curentă
22.64
Viteza rotație active
1.77
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
53.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.67%
Profit net per salariat
72.519 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 53.91% | 47.81% | 35.99% | 28.5% | 36.76% | 10.23% | 29.5% | 65.34% |
| Marjă profit brut | 56.85% | 50.75% | 36.97% | 29.48% | 37.77% | 11.2% | 30.84% | 68.34% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.67% | 99.61% | 99.49% | 99.27% | 54.37% | 20.24% | 66.84% | 98% |
| Profit net per salariat | 72.519 Lei | 61.747 Lei | 47.215 Lei | 32.797 Lei | 22.495 Lei | 3.822 Lei | 20.129 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.77
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
154.18 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.77 | 2 | 1.96 | 1.64 | 1.18 | 1.03 | 2.19 | 1.38 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 154.18 zile | 135.5 zile | 69.69 zile | 54.79 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 74.35 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 134.524 Lei | 129.159 Lei | 131.183 Lei | 115.080 Lei | 61.186 Lei | 37.349 Lei | 68.244 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
22.64
Lichiditate imediată
22.64
Pondere active imobilizate
3.35%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 22.64 | 23.35 | 2.41 | 1.11 | 2.74 | 0.27 | 24.01 | 5.22 |
| Lichiditate imediată | 22.64 | 23.35 | 2.41 | 1.11 | 2.74 | 0.27 | 24.01 | 5.22 |
| Pondere active imobilizate | 3.35% | 6.94% | 29.62% | 41.27% | 44.45% | 87.25% | 14.41% | 59.05% |
| Pondere active circulante | 96.65% | 93.06% | 70.38% | 58.73% | 55.55% | 12.75% | 85.59% | 40.95% |
©Firme.ro