Companie
Detalii identificare
Nume firmăLATELIER DESSERT LUPE S.R.L.
Cod unic de înregistrare39885978 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018004516236
EUIDROONRC.J2018004516236
Data înființării18.09.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
AdresaOgorului nr. 5, Corbeanca, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
165.605
Profit (Lei)
-23.741
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165.605 | -23.741 | -1.978 | 18.466 | 20.111 | 53.075 | 54.962 | 1 |
| 2024 | 205.145 | 25.622 | 2.135 | 14.265 | 24.844 | 67.916 | 78.703 | 1 |
| 2023 | 189.288 | 27.247 | 2.271 | 14.780 | 26.192 | 52.331 | 63.951 | 1 |
| 2022 | 189.001 | 48.332 | 4.028 | 10.221 | 38.657 | 27.060 | 55.704 | 1 |
| 2021 | 105.656 | 26.624 | 2.219 | 29.245 | 40.189 | 25.729 | 36.847 | 1 |
| 2020 | 95.852 | 10.438 | 870 | 60.385 | 50.217 | 20.217 | 10.223 | 1 |
| 2019 | 43.411 | 196 | 16 | 94.181 | 61.591 | 32.375 | -215 | 1 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 55.801 | 15.714 | 39.676 | -411 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-14.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-43.2%
Lichiditate curentă
2.87
Viteza rotație active
2.26
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-14.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-43.2%
Profit net per salariat
-23.741 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -14.34% | 12.49% | 14.39% | 25.57% | 25.2% | 10.89% | 0.45% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 13.49% | 15.4% | 27.6% | 28.23% | 13.67% | 1.61% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -43.2% | 32.56% | 42.61% | 86.77% | 72.26% | 100% | -91.16% | 0% |
| Profit net per salariat | -23.741 Lei | 25.622 Lei | 27.247 Lei | 48.332 Lei | 26.624 Lei | 10.438 Lei | 196 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.26
Viteza rotație stocuri
7.67
Durata medie încasare creanțe
19.36 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.26 | 2.21 | 2.41 | 2.88 | 1.6 | 1.36 | 0.46 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 7.67 | 9.57 | 8.06 | 8.63 | 6.15 | 5.72 | 2.3 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 19.36 zile | 11.25 zile | 5.42 zile | 3.15 zile | 3.74 zile | 1.32 zile | 75.67 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 165.605 Lei | 205.145 Lei | 189.288 Lei | 189.001 Lei | 105.656 Lei | 95.852 Lei | 43.411 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
2.87
Lichiditate imediată
1.71
Pondere active imobilizate
27.48%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.87 | 4.76 | 3.54 | 2.65 | 0.88 | 0.33 | 0.34 | 0.71 |
| Lichiditate imediată | 1.71 | 3.26 | 1.95 | 0.5 | 0.29 | 0.06 | 0.14 | 0.4 |
| Pondere active imobilizate | 27.48% | 26.78% | 33.36% | 58.82% | 60.97% | 71.3% | 65.55% | 28.37% |
| Pondere active circulante | 72.52% | 73.22% | 66.64% | 41.18% | 39.03% | 28.7% | 34.45% | 71.63% |
©Firme.ro