Companie
Detalii identificare
Nume firmăROUTE PROJET S.R.L.
Cod unic de înregistrare39903322 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018003261355
EUIDROONRC.J2018003261355
Data înființării21.09.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7112
Această clasă include:
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea
Informații de contact
AdresaLacului nr. 3/4, Sat Chişoda | Comuna Giroc, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
508.506
Profit (Lei)
386.299
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 508.506 | 386.299 | 32.192 | 73.295 | 0 | 685.037 | 386.695 | 1 |
| 2024 | 290.500 | 140.758 | 11.730 | 58.598 | 0 | 199.648 | 141.154 | 1 |
| 2023 | 224.000 | 125.102 | 10.425 | 66.900 | 0 | 192.134 | 125.495 | 1 |
| 2022 | 295.000 | 210.897 | 17.575 | 17.627 | 0 | 231.894 | 214.684 | 0 |
| 2021 | 272.000 | 186.223 | 15.519 | 9.810 | 0 | 196.429 | 186.619 | 0 |
| 2020 | 295.000 | 181.576 | 15.131 | 6.914 | 0 | 188.870 | 181.956 | 0 |
| 2019 | 206.500 | 163.686 | 13.641 | 6.045 | 0 | 177.400 | 171.355 | 0 |
| 2018 | 55.000 | 46.615 | 3.885 | 9.649 | 0 | 56.514 | 46.865 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
75.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Lichiditate curentă
9.35
Viteza rotație active
0.74
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
75.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Profit net per salariat
386.299 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 75.97% | 48.45% | 55.85% | 71.49% | 68.46% | 61.55% | 79.27% | 84.75% |
| Marjă profit brut | 78.91% | 49.43% | 56.83% | 73.58% | 70.86% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.9% | 99.72% | 99.69% | 98.24% | 99.79% | 99.79% | 95.52% | 99.47% |
| Profit net per salariat | 386.299 Lei | 140.758 Lei | 125.102 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.74
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
418.92 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.74 | 1.46 | 1.17 | 1.27 | 1.38 | 1.56 | 1.16 | 0.97 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 418.92 zile | 120.06 zile | 132.8 zile | 60.08 zile | 2.01 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 508.506 Lei | 290.500 Lei | 224.000 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
9.35
Lichiditate imediată
9.35
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 9.35 | 3.41 | 2.87 | 13.16 | 20.02 | 27.32 | 29.35 | 5.86 |
| Lichiditate imediată | 9.35 | 3.41 | 2.87 | 13.16 | 20.02 | 27.32 | 29.35 | 5.86 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro