Companie
Detalii identificare
Nume firmăAMA URBAN GYM 2020 S.R.L.
Cod unic de înregistrare39944942 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/1953/2018
EUIDROONRC.J3/1953/2018
Data înființării02.10.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9313
Această clasă include:
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
-cluburi şi centre de fitness şi culturism Această clasă exclude: -pregătirea sportivă efectuată de către profesori, antrenori,
8551
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateActivitati ale centrelor de fitness
Informații de contact
AdresaCpt. Ion Becleanu nr. 7A, Câmpulung, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
295.218
Profit (Lei)
59.732
Număr angajați
3
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 295.218 | 59.732 | 4.978 | 158.834 | 165.593 | 66.617 | -12.567 | 3 |
| 2023 | 228.472 | 3.486 | 291 | 157.048 | 183.053 | 26.064 | -72.299 | 4 |
| 2022 | 236.876 | 31.284 | 2.607 | 159.451 | 223.399 | 10.251 | -75.785 | 4 |
| 2021 | 127.356 | 0 | 0 | 221.503 | 259.683 | 15.038 | -107.069 | 5 |
| 2020 | 10.936 | 0 | 0 | 264.668 | 187.854 | 2.464 | -74.350 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-475.31%
Lichiditate curentă
0.42
Viteza rotație active
1.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-475.31%
Profit net per salariat
19.911 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.23% | 1.53% | 13.21% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 21.76% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -475.31% | -4.82% | -41.28% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 19.911 Lei | 872 Lei | 7.821 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.27
Viteza rotație stocuri
211.02
Durata medie încasare creanțe
20.62 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.27 | 1.09 | 1.01 | 0.46 | 0.06 |
| Viteza rotație stocuri | 211.02 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 20.62 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 98.406 Lei | 57.118 Lei | 59.219 Lei | 25.471 Lei | 2.734 Lei |
Lichiditate curentă
0.42
Lichiditate imediată
0.41
Pondere active imobilizate
71.31%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.42 | 0.17 | 0.06 | 0.07 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.41 | 0.17 | 0.06 | 0.07 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 71.31% | 87.54% | 95.61% | 94.53% | 98.71% |
| Pondere active circulante | 28.69% | 12.46% | 4.39% | 5.47% | 1.29% |
©Firme.ro