Companie
Detalii identificare
Nume firmăGENERAL CASA DESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare40002922 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ38/823/2018
EUIDROONRC.J38/823/2018
Data înființării15.10.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCarol I nr. 28, Râmnicu Vâlcea, Vâlcea
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
4.973
Profit (Lei)
-1.679
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.973 | -1.679 | -140 | 29.830 | 23.015 | 1.818 | -4.997 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 26.450 | 23.016 | 116 | -3.318 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 26.950 | 23.016 | 145 | -3.789 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 26.450 | 23.015 | 117 | -3.318 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 26.200 | 23.015 | 117 | -3.068 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 26.000 | 23.015 | 167 | -2.818 | 1 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 23.500 | 23.117 | 113 | -270 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-33.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
33.6%
Lichiditate curentă
0.06
Viteza rotație active
0.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-33.76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
33.6%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -33.76% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 33.6% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.2
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.29 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.29 zile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.06
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
92.68%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.06 | 0 | 0.01 | 0 | 0 | 0.01 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.06 | 0 | 0.01 | 0 | 0 | 0.01 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 92.68% | 99.5% | 99.37% | 99.49% | 99.49% | 99.28% | 99.51% |
| Pondere active circulante | 7.32% | 0.5% | 0.63% | 0.51% | 0.51% | 0.72% | 0.49% |
©Firme.ro