Companie
Detalii identificare
Nume firmăK&M ACCOUNTING & CONSULTANCY S.R.L.
Cod unic de înregistrare40026050 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018015100406
EUIDROONRC.J2018015100406
Data înființării19.10.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaFrigului nr. 18, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
636.538
Profit (Lei)
241.062
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 636.538 | 241.062 | 20.089 | 1.351.844 | 1.241.984 | 351.162 | 241.302 | 1 |
| 2024 | 486.264 | 325.646 | 27.137 | 33.759 | 10.213 | 349.432 | 325.886 | 1 |
| 2023 | 266.317 | 99.398 | 8.283 | 8.558 | 1.255 | 207.060 | 199.757 | 1 |
| 2022 | 152.410 | 89.191 | 7.433 | 16.604 | 4.611 | 112.352 | 100.359 | 1 |
| 2021 | 141.950 | 71.536 | 5.961 | 6.144 | 19.701 | 297.611 | 311.168 | 0 |
| 2020 | 179.580 | 137.676 | 11.473 | 2.911 | 354 | 248.196 | 239.633 | 0 |
| 2019 | 125.472 | 91.246 | 7.604 | 951 | 324 | 102.583 | 101.956 | 0 |
| 2018 | 12.200 | 10.511 | 876 | 619 | 324 | 11.006 | 10.711 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
37.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Lichiditate curentă
0.26
Viteza rotație active
0.4
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
37.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Profit net per salariat
241.062 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 37.87% | 66.97% | 37.32% | 58.52% | 50.4% | 76.67% | 72.72% | 86.16% |
| Marjă profit brut | 40.42% | 68.69% | 38.2% | 60.76% | 53.34% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.9% | 99.93% | 49.76% | 88.87% | 22.99% | 57.45% | 89.5% | 98.13% |
| Profit net per salariat | 241.062 Lei | 325.646 Lei | 99.398 Lei | 89.191 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.4
Viteza rotație stocuri
1136.68
Durata medie încasare creanțe
177.22 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.4 | 1.35 | 1.28 | 1.3 | 0.45 | 0.72 | 1.22 | 1.08 |
| Viteza rotație stocuri | 1136.68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 177.22 zile | 232.55 zile | 225.25 zile | 253.77 zile | 196.86 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 636.538 Lei | 486.264 Lei | 266.317 Lei | 152.410 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.26
Lichiditate imediată
0.26
Pondere active imobilizate
77.96%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.26 | 10.35 | 24.19 | 6.77 | 48.44 | 85.26 | 107.87 | 17.78 |
| Lichiditate imediată | 0.26 | 10.35 | 24.19 | 6.77 | 48.44 | 85.26 | 107.87 | 17.78 |
| Pondere active imobilizate | 77.96% | 2.84% | 0.6% | 3.94% | 6.21% | 0.14% | 0.31% | 2.86% |
| Pondere active circulante | 22.04% | 97.16% | 99.4% | 96.06% | 93.79% | 99.86% | 99.69% | 97.14% |
©Firme.ro