Companie
Detalii identificare
Nume firmăPATIDEN TOP SWEET S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40034061 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/2100/2018
EUIDROONRC.J3/2100/2018
Data înființării22.10.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1072
Această clasă include:
-fabricarea pişcoturilor, biscuiţilor şi a altor produse de brutărie “uscate” -fabricarea produselor de patiserie şi a prăjiturilor conservate -fabricarea produselor pentru gustări (prăjituri de casă, biscuiţi, covrigi etc.), dulci sau sărate Această clasă exclude: -fabricarea snacks-urilor din cartofi,
1031
-fabricarea pişcoturilor, biscuiţilor şi a altor produse de brutărie “uscate” -fabricarea produselor de patiserie şi a prăjiturilor conservate -fabricarea produselor pentru gustări (prăjituri de casă, biscuiţi, covrigi etc.), dulci sau sărate Această clasă exclude: -fabricarea snacks-urilor din cartofi,
1031
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea biscuitilor si piscoturilor; fabricarea prajiturilor si a produselor conservate de patiserie
Informații de contact
AdresaLeiceşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
333.878
Profit (Lei)
-32.168
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 333.878 | -32.168 | -2.681 | 282.083 | 150.985 | 93.704 | -37.394 | 1 |
| 2023 | 411.334 | 9.661 | 805 | 386.845 | 169.351 | 222.514 | 5.020 | 1 |
| 2022 | 193.589 | 165.220 | 13.768 | 195.598 | 190.655 | 302 | -4.641 | 3 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 166.546 | 191.483 | 720 | -167.862 | 4 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 27.558 | 191.483 | 30.341 | 747 | 4 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-9.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
86.02%
Lichiditate curentă
0.33
Viteza rotație active
1.36
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-9.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
86.02%
Profit net per salariat
-32.168 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -9.63% | 2.35% | 85.35% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 2.84% | 85.35% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 86.02% | 100% | -3560.01% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -32.168 Lei | 9.661 Lei | 55.073 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.36
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
90.7 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.36 | 1.05 | 1.01 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 4.35 | 6049.66 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 90.7 zile | 90.55 zile | 0.49 zile | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 333.878 Lei | 411.334 Lei | 64.530 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.33
Lichiditate imediată
0.33
Pondere active imobilizate
61.7%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.33 | 0.58 | 0 | 0 | 1.1 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.33 | 0.33 | 0 | 0 | 1.1 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 61.7% | 43.22% | 99.84% | 99.63% | 86.32% | 0% |
| Pondere active circulante | 38.3% | 56.78% | 0.16% | 0.37% | 13.68% | 100% |
©Firme.ro