Companie
Detalii identificare
Nume firmăCHS ENERGY GROUP S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40034495 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018000964318
EUIDROONRC.J2018000964318
Data înființării22.10.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
AdresaGării nr. 2, Loc. Cluj-Napoca | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
763.849
Profit (Lei)
262.801
Număr angajați
3
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 763.849 | 262.801 | 21.900 | 229.660 | 67.637 | 562.682 | 211.399 | 3 |
| 2023 | 331.161 | 67.261 | 5.605 | 44.238 | 49.729 | 185.406 | 1.637 | 3 |
| 2022 | 233.309 | 39.279 | 3.273 | 91.830 | 82.001 | 133.465 | -65.624 | 4 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 34.297 | 118.449 | 205 | -104.903 | 4 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 205.441 | 154.896 | -95 | -50.640 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
34.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
2.45
Viteza rotație active
1.21
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
34.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
87.600 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 34.4% | 20.31% | 16.84% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 36.79% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | -59.85% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 87.600 Lei | 22.420 Lei | 9.820 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.21
Viteza rotație stocuri
6.1
Durata medie încasare creanțe
146.02 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.21 | 1.41 | 1.08 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 6.1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 146.02 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 254.616 Lei | 110.387 Lei | 58.327 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
2.45
Lichiditate imediată
1.9
Pondere active imobilizate
10.73%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.45 | 4.19 | 1.45 | 0.01 | 0 |
| Lichiditate imediată | 1.9 | 4.19 | 1.45 | 0.01 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 10.73% | 21.15% | 38.06% | 99.83% | 100.06% |
| Pondere active circulante | 89.27% | 78.85% | 61.94% | 0.17% | -0.06% |
©Firme.ro