Companie
Detalii identificare
Nume firmăMAGU BEAUTY STUDIO S.R.L.
Cod unic de înregistrare40058419 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018001215060
EUIDROONRC.J2018001215060
Data înființării26.10.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaCetăţii nr. 1D, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
96.425
Profit (Lei)
-1.272
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96.425 | -1.272 | -106 | 5.590 | 3.733 | 11.309 | 9.452 | 1 |
| 2024 | 110.928 | 37.202 | 3.100 | 18.799 | 6.659 | 22.822 | 10.682 | 1 |
| 2023 | 95.845 | 8.459 | 705 | 50.952 | 10.028 | 14.404 | -26.520 | 1 |
| 2022 | 83.477 | 0 | 0 | 75.745 | 25.677 | 15.089 | -34.979 | 1 |
| 2021 | 94.227 | 0 | 0 | 82.312 | 48.024 | 31.342 | -2.946 | 4 |
| 2020 | 72.042 | 110.365 | 9.197 | 51.959 | 73.315 | 27.650 | 49.006 | 4 |
| 2019 | 13.841 | 0 | 0 | 193.350 | 99.261 | 32.930 | -61.159 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-1.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13.46%
Lichiditate curentă
2.02
Viteza rotație active
6.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-1.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13.46%
Profit net per salariat
-1.272 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -1.32% | 33.54% | 8.83% | 0% | 0% | 153.2% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 34.78% | 10.04% | 0% | 0% | 154.12% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -13.46% | 100% | -31.9% | 0% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | -1.272 Lei | 37.202 Lei | 8.459 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 27.591 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
6.41
Viteza rotație stocuri
13.9
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 6.41 | 3.76 | 3.92 | 2.05 | 1.19 | 0.71 | 0.1 |
| Viteza rotație stocuri | 13.9 | 14.17 | 10.98 | 8.15 | 11.05 | 6.86 | 0.51 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0.15 zile | 4.33 zile | 4.98 zile | 49.04 zile | 5.43 zile | 31.09 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 96.425 Lei | 110.928 Lei | 95.845 Lei | 83.477 Lei | 23.557 Lei | 18.011 Lei | 6.921 Lei |
Lichiditate curentă
2.02
Lichiditate imediată
0.78
Pondere active imobilizate
24.82%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.02 | 1.21 | 0.28 | 0.2 | 0.38 | 0.53 | 0.17 |
| Lichiditate imediată | 0.78 | 0.8 | 0.11 | 0.06 | 0.28 | 0.33 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 24.82% | 22.59% | 41.04% | 62.99% | 60.51% | 72.61% | 75.09% |
| Pondere active circulante | 75.18% | 77.41% | 58.96% | 37.01% | 39.49% | 27.39% | 24.91% |
©Firme.ro