Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONSTRUCTII FUNERARE MORFEU S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40074538 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/2903/2018
EUIDROONRC.J22/2903/2018
Data înființării30.10.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaEternitate nr. 84, Iaşi, Iaşi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
417.673
Profit (Lei)
-304.626
Număr angajați
5
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 417.673 | -304.626 | -25.386 | 231.753 | 101.966 | 253.703 | 123.916 | 5 |
| 2023 | 515.446 | 49.883 | 4.157 | 72.203 | 42.454 | 458.291 | 428.542 | 3 |
| 2022 | 548.312 | 255.907 | 21.326 | 716.879 | 93.293 | 651.513 | 27.927 | 1 |
| 2021 | 415.246 | 7.521 | 627 | 942.449 | 155.289 | 559.179 | -227.981 | 1 |
| 2020 | 232.303 | 0 | 0 | 499.764 | 11.500 | 252.763 | -235.501 | 3 |
| 2019 | 239.281 | 0 | 0 | 234.195 | 0 | 560 | -233.635 | 1 |
| 2018 | 74.140 | 64.741 | 5.395 | 2.224 | 0 | 67.165 | 64.941 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-72.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-245.83%
Lichiditate curentă
1.09
Viteza rotație active
1.17
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-72.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-245.83%
Profit net per salariat
-60.925 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -72.93% | 9.68% | 46.67% | 1.81% | 0% | 0% | 87.32% |
| Marjă profit brut | 0% | 10.91% | 48.22% | 2.82% | 0.24% | 0% | 90.32% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -245.83% | 11.64% | 100% | -3.3% | 0% | 0% | 99.69% |
| Profit net per salariat | -60.925 Lei | 16.628 Lei | 255.907 Lei | 7.521 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.17
Viteza rotație stocuri
1.68
Durata medie încasare creanțe
0.72 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.17 | 1.03 | 0.74 | 0.58 | 0.88 | 427.29 | 1.1 |
| Viteza rotație stocuri | 1.68 | 1.37 | 1.04 | 0.79 | 0.99 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.72 zile | 5.79 zile | 73.8 zile | 18.34 zile | 1.57 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 83.535 Lei | 171.815 Lei | 548.312 Lei | 415.246 Lei | 77.434 Lei | 239.281 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.09
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
28.67%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.09 | 6.35 | 0.91 | 0.59 | 0.51 | 0 | 30.2 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 1.15 | 0.17 | 0.04 | 0.04 | 0 | 30.2 |
| Pondere active imobilizate | 28.67% | 8.48% | 12.53% | 21.73% | 4.35% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 71.33% | 91.52% | 87.47% | 78.27% | 95.65% | 100% | 100% |
©Firme.ro