Companie

Detalii identificare

Nume firmăULTRA FACTORY DESIGN S.R.L.
Cod unic de înregistrare40079101 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018000741524
EUIDROONRC.J2018000741524
Data înființării31.10.2018 - 7 ani

Domeniu de activitate

CAEN
1413
info-icon
Această clasă include:
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.

Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),

1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,

2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,

3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,

9529
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea articolelor de imbracaminte
Obiect activitateFabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)

Informații de contact

AdresaNegru Vodă, Giurgiu, Giurgiu

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
46.480
Profit (Lei)
37.083
Număr angajați
0
Vechime
7 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202546.48037.0833.0903.57254040.38137.3490
202418.40014.7481.2293.952018.51914.5670
20230004000219-1810
20220004000219-1810
20210004000219-1810
20200004000219-1810
20190004000325-750
20180002001202261460

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
79.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.29%
Lichiditate curentă
11.3
Viteza rotație active
1.14

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
79.78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.29%
Profit net per salariat
n/a
Indicator20252024202320222021202020192018
Marjă profit net79.78%80.15%0%0%0%0%0%0%
Marjă profit brut94.98%95.38%0%0%0%0%0%0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.29%100%0%0%0%0%0%0%
Profit net per salariatn/an/an/an/an/an/an/an/a
Viteza rotație active
1.14
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
78.53 zile
Indicator20252024202320222021202020192018
Viteza rotație active1.140.99000000
Viteza rotație stocuri00000000
Durata medie încasare creanțe78.53 zile0 zile000000
Cifra de afaceri per salariatn/an/an/an/an/an/an/an/a
Lichiditate curentă
11.3
Lichiditate imediată
11.3
Pondere active imobilizate
1.32%
Indicator20252024202320222021202020192018
Lichiditate curentă11.34.690.550.550.550.550.811.13
Lichiditate imediată11.34.690.550.550.550.550.811.13
Pondere active imobilizate1.32%0%0%0%0%0%0%34.68%
Pondere active circulante98.68%100%100%100%100%100%100%65.32%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente