Companie
Detalii identificare
Nume firmăDAV SER BUILD S.R.L.
Cod unic de înregistrare40081810 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ31/765/2018
EUIDROONRC.J31/765/2018
Data înființării31.10.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaBezded nr. 186, Bezded, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
45.020
Profit (Lei)
28.843
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 45.020 | 28.843 | 2.404 | 8.400 | 0 | 70.352 | 61.952 | 1 |
| 2023 | 60.071 | 8.088 | 674 | 7.447 | 0 | 40.556 | 33.109 | 1 |
| 2022 | 33.859 | 18.627 | 1.552 | 259 | 0 | 25.280 | 25.021 | 1 |
| 2021 | 7.253 | 6.194 | 516 | 1.185 | 0 | 7.579 | 6.394 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
64.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
46.56%
Lichiditate curentă
8.38
Viteza rotație active
0.64
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
64.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
46.56%
Profit net per salariat
28.843 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 64.07% | 13.46% | 55.01% | 85.4% |
| Marjă profit brut | 65.05% | 14.45% | 57.96% | 88.35% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 46.56% | 24.43% | 74.45% | 96.87% |
| Profit net per salariat | 28.843 Lei | 8.088 Lei | 18.627 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.64
Viteza rotație stocuri
2.97
Durata medie încasare creanțe
164.63 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.64 | 1.48 | 1.34 | 0.96 |
| Viteza rotație stocuri | 2.97 | 4.38 | 3.9 | 25.36 |
| Durata medie încasare creanțe | 164.63 zile | 123.38 zile | 1.36 zile | 148 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 45.020 Lei | 60.071 Lei | 33.859 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
8.38
Lichiditate imediată
6.57
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.38 | 5.45 | 97.61 | 6.4 |
| Lichiditate imediată | 6.57 | 3.61 | 64.07 | 6.15 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro