Companie
Detalii identificare
Nume firmăA&B BEATRICE STYLE S.R.L.
Cod unic de înregistrare40095204 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018003781352
EUIDROONRC.J2018003781352
Data înființării02.11.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaAdy Endre nr. 19-21, Dumbrăviţa, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
288.773
Profit (Lei)
51.727
Număr angajați
3
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 288.773 | 51.727 | 4.311 | 97.738 | 83.826 | 52.611 | 38.699 | 3 |
| 2024 | 268.526 | 601 | 50 | 102.015 | 110.904 | 39.646 | -13.028 | 3 |
| 2023 | 263.902 | 20.849 | 1.737 | 35.609 | 93.898 | 24.603 | -13.629 | 4 |
| 2022 | 233.493 | 12.420 | 1.035 | 58.740 | 110.601 | 26.884 | -34.479 | 4 |
| 2021 | 138.636 | 0 | 0 | 65.922 | 128.136 | 20.814 | -46.898 | 4 |
| 2020 | 18.500 | 4.239 | 353 | 191.191 | 146.288 | 209.662 | 4.169 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
17.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.54
Viteza rotație active
2.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
17.242 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.91% | 0.22% | 7.9% | 5.32% | 0% | 22.91% |
| Marjă profit brut | 19.43% | 1.25% | 8.92% | 6.33% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -4.61% | -152.98% | -36.02% | 0% | 100% |
| Profit net per salariat | 17.242 Lei | 200 Lei | 5.212 Lei | 3.105 Lei | 0 Lei | 1.060 Lei |
Viteza rotație active
2.12
Viteza rotație stocuri
15.71
Durata medie încasare creanțe
0.96 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.12 | 1.78 | 2.23 | 1.7 | 0.93 | 0.05 |
| Viteza rotație stocuri | 15.71 | 17.01 | 17.72 | 18.59 | 18.95 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.96 zile | 1.04 zile | 0 zile | 3.35 zile | 5.2 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 96.258 Lei | 89.509 Lei | 65.976 Lei | 58.373 Lei | 34.659 Lei | 4.625 Lei |
Lichiditate curentă
0.54
Lichiditate imediată
0.35
Pondere active imobilizate
61.44%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.54 | 0.39 | 0.69 | 0.46 | 0.32 | 1.1 |
| Lichiditate imediată | 0.35 | 0.23 | 0.27 | 0.24 | 0.2 | 1.1 |
| Pondere active imobilizate | 61.44% | 73.67% | 79.24% | 80.45% | 86.03% | 41.1% |
| Pondere active circulante | 38.56% | 26.33% | 20.76% | 19.55% | 13.97% | 58.9% |
©Firme.ro