Companie
Detalii identificare
Nume firmăSWEET NIFTY S.R.L.
Cod unic de înregistrare40095247 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/3770/2018
EUIDROONRC.J35/3770/2018
Data înființării02.11.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1399
Această clasă include:
-fabricarea de etichete, ecusoane, etc. -fabricarea de pasmanterie ornamentală: trese, ciucuri, pampoane etc. -fabricarea fetrului -fabricarea tulului şi a altor ţesături tip plasă, a dantelei şi broderiilor, în bucăţi, fâşii sau motive decorative -fabricarea altor articole textile tratate sau acoperite: calc pânzat, canava pentru utilizare în pictură, muşama şi materiale textile apretate similare, materiale acoperite cu gumă sau substanţe amilacee -fabricarea de diverse articole textile: fitiluri textile, pentru lumânări şi pentru lămpi -fabricarea benzilor de pânză sensibile la presiune -fabricarea şireturilor din materiale textile -fabricarea pufurilor pentru pudră Această clasă exclude: -fabricarea împletiturilor din pâslă pentru acoperirea pardoselilor,
1343 -fabricarea moltonului textil şi a articolelor din molton: prosoape sanitare, tampoane, etc.,
1722
-fabricarea de etichete, ecusoane, etc. -fabricarea de pasmanterie ornamentală: trese, ciucuri, pampoane etc. -fabricarea fetrului -fabricarea tulului şi a altor ţesături tip plasă, a dantelei şi broderiilor, în bucăţi, fâşii sau motive decorative -fabricarea altor articole textile tratate sau acoperite: calc pânzat, canava pentru utilizare în pictură, muşama şi materiale textile apretate similare, materiale acoperite cu gumă sau substanţe amilacee -fabricarea de diverse articole textile: fitiluri textile, pentru lumânări şi pentru lămpi -fabricarea benzilor de pânză sensibile la presiune -fabricarea şireturilor din materiale textile -fabricarea pufurilor pentru pudră Această clasă exclude: -fabricarea împletiturilor din pâslă pentru acoperirea pardoselilor,
1343 -fabricarea moltonului textil şi a articolelor din molton: prosoape sanitare, tampoane, etc.,
1722
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea produselor textile
Obiect activitateFabricarea altor articole textile n.c.a.
Informații de contact
AdresaPeneş Curcanu nr. 3, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
310.330
Profit (Lei)
-24.693
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 310.330 | -24.693 | -2.058 | 93.574 | 12.000 | 155.633 | 74.059 | 1 |
| 2024 | 298.674 | 838 | 70 | 139.134 | 0 | 237.886 | 98.752 | 2 |
| 2023 | 296.106 | 55.222 | 4.602 | 137.160 | 0 | 235.074 | 97.914 | 1 |
| 2022 | 298.778 | 133.975 | 11.165 | 12.525 | 0 | 155.217 | 142.692 | 1 |
| 2021 | 206.434 | 59.353 | 4.946 | 35.788 | 0 | 44.505 | 8.717 | 1 |
| 2020 | 162.201 | 12.325 | 1.027 | 104.478 | 0 | 66.167 | -38.311 | 4 |
| 2019 | 161.194 | 0 | 0 | 101.573 | 0 | 50.937 | -50.636 | 5 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-7.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-33.34%
Lichiditate curentă
1.66
Viteza rotație active
1.85
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-7.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-33.34%
Profit net per salariat
-24.693 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -7.96% | 0.28% | 18.65% | 44.84% | 28.75% | 7.6% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 1.55% | 19.65% | 45.84% | 29.31% | 8.32% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -33.34% | 0.85% | 56.4% | 93.89% | 100% | -32.17% | 0% |
| Profit net per salariat | -24.693 Lei | 419 Lei | 55.222 Lei | 133.975 Lei | 59.353 Lei | 3.081 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.85
Viteza rotație stocuri
5.57
Durata medie încasare creanțe
1.29 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.85 | 1.26 | 1.26 | 1.92 | 4.64 | 2.45 | 3.16 |
| Viteza rotație stocuri | 5.57 | 2.2 | 2.92 | 4.77 | 9.09 | 12.39 | 28.72 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.29 zile | 0 zile | 0.07 zile | 20.45 zile | 29.23 zile | 87.01 zile | 81.02 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 310.330 Lei | 149.337 Lei | 296.106 Lei | 298.778 Lei | 206.434 Lei | 40.550 Lei | 32.239 Lei |
Lichiditate curentă
1.66
Lichiditate imediată
1.07
Pondere active imobilizate
7.16%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.66 | 1.71 | 1.71 | 12.39 | 1.24 | 0.63 | 0.5 |
| Lichiditate imediată | 1.07 | 0.73 | 0.97 | 7.39 | 0.61 | 0.51 | 0.45 |
| Pondere active imobilizate | 7.16% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 92.84% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro