Companie
Detalii identificare
Nume firmăFUE MEDICAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare40098995 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/4957/2018
EUIDROONRC.J12/4957/2018
Data înființării02.11.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaDoinei nr. 89, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
292.328
Profit (Lei)
191.997
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 292.328 | 191.997 | 16.000 | 47.846 | 0 | 17.812 | -30.034 | 1 |
| 2023 | 297.018 | 28.345 | 2.362 | 257.930 | 0 | 35.899 | -222.031 | 1 |
| 2021 | 282.382 | 0 | 0 | 3.925 | 0 | 32.364 | 28.439 | 1 |
| 2020 | 282.627 | 146.816 | 12.235 | 867 | 0 | 141.970 | 141.103 | 1 |
| 2019 | 279.989 | 0 | 0 | 36.856 | 0 | 31.144 | -5.712 | 1 |
| 2018 | 181.236 | 172.499 | 14.375 | 5.479 | 0 | 178.178 | 172.699 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
65.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-639.27%
Lichiditate curentă
0.37
Viteza rotație active
16.41
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
65.68%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-639.27%
Profit net per salariat
191.997 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 65.68% | 9.54% | 0% | 51.95% | 0% | 95.18% |
| Marjă profit brut | 78.55% | 10.54% | 0% | 54.78% | 0% | 98.2% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -639.27% | -12.77% | 0% | 100% | 0% | 99.88% |
| Profit net per salariat | 191.997 Lei | 28.345 Lei | 0 Lei | 146.816 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
16.41
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.17 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 16.41 | 8.27 | 8.73 | 1.99 | 8.99 | 1.02 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 29701.8 | 28238.2 | 28262.7 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.17 zile | 32.21 zile | 1.2 zile | 1.88 zile | 2.08 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 292.328 Lei | 297.018 Lei | 282.382 Lei | 282.627 Lei | 279.989 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.37
Lichiditate imediată
0.37
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.37 | 0.14 | 8.25 | 163.75 | 0.85 | 32.52 |
| Lichiditate imediată | 0.37 | 0.14 | 8.24 | 163.74 | 0.85 | 32.52 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro