Companie
Detalii identificare
Nume firmăDNY-DEY 2018 S.R.L.
Cod unic de înregistrare40137180 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018001598323
EUIDROONRC.J2018001598323
Data înființării12.11.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaFabricii nr. 2, Sibiu, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
15.913
Profit (Lei)
-8.525
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15.913 | -8.525 | -710 | 1.218 | 0 | 208 | -627 | 0 |
| 2023 | 27.740 | -2.057 | -171 | 0 | 0 | 7.359 | 7.898 | 0 |
| 2022 | 41.077 | 9.715 | 810 | 238 | 0 | 10.087 | 9.955 | 0 |
| 2021 | 66.085 | 11.925 | 994 | 8.094 | 972 | 19.247 | 12.125 | 0 |
| 2020 | 53.399 | 17.149 | 1.429 | 2.753 | 12.639 | 28.874 | 38.760 | 0 |
| 2019 | 73.660 | 23.652 | 1.971 | 15.727 | 24.306 | 13.032 | 21.611 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 4.231 | 791 | 1.400 | -2.040 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-53.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.17
Viteza rotație active
76.5
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-53.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -53.57% | -7.42% | 23.65% | 18.04% | 32.11% | 32.11% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -26.04% | 97.59% | 98.35% | 44.24% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
76.5
Viteza rotație stocuri
206.66
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 76.5 | 3.77 | 4.07 | 3.27 | 1.29 | 1.97 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 206.66 | 360.26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.17
Lichiditate imediată
0.11
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.17 | 0 | 42.38 | 2.38 | 10.49 | 0.83 | 0.33 |
| Lichiditate imediată | 0.11 | 0 | 42.38 | 2.38 | 10.49 | 0.83 | 0.33 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 4.81% | 30.45% | 65.1% | 36.1% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 95.19% | 69.55% | 34.9% | 63.9% |
©Firme.ro