Companie
Detalii identificare
Nume firmăICA STUDII CERCETARI SONDAJE S.R.L.
Cod unic de înregistrare40168772 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ29/2470/2018
EUIDROONRC.J29/2470/2018
Data înființării16.11.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7320
Această clasă include:
-servicii de investigare a potenţialului pieţei, acceptarea şi familiarizarea cu produsele noi, comportamentul cumpărătorilor faţă de produse şi servicii, inclusiv analiza statistică a rezultatelor în scopul promovării si dezvoltării de produse noi -servicii de sondare a opiniei publice despre probleme politice, economice şi sociale, inclusiv analiza statistică a rezultatelor
-servicii de investigare a potenţialului pieţei, acceptarea şi familiarizarea cu produsele noi, comportamentul cumpărătorilor faţă de produse şi servicii, inclusiv analiza statistică a rezultatelor în scopul promovării si dezvoltării de produse noi -servicii de sondare a opiniei publice despre probleme politice, economice şi sociale, inclusiv analiza statistică a rezultatelor
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorPublicitate si activitati de studiere a pietei
Obiect activitateActivitati de studiere a pietei si de sondare a opiniei publice
Informații de contact
AdresaMurelor nr. 30, Ploieşti, Prahova
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
55.000
Profit (Lei)
39.662
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 55.000 | 39.662 | 3.305 | 33.892 | 10.717 | 63.077 | 39.902 | 0 |
| 2023 | 58.000 | 45.381 | 3.782 | 18.846 | 14.642 | 49.825 | 45.621 | 0 |
| 2022 | 66.000 | 62.820 | 5.235 | 495 | 0 | 116.865 | 116.370 | 0 |
| 2021 | 55.000 | 53.350 | 4.446 | 1.650 | 0 | 55.200 | 53.550 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
72.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.4%
Lichiditate curentă
1.86
Viteza rotație active
0.75
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
72.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.4%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 72.11% | 78.24% | 95.18% | 97% | 0% |
| Marjă profit brut | 86.6% | 93.15% | 98.18% | 100% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.4% | 99.47% | 53.98% | 99.63% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.75
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
263.21 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.75 | 0.9 | 0.56 | 1 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 263.21 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.86
Lichiditate imediată
1.86
Pondere active imobilizate
14.52%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.86 | 2.64 | 236.09 | 33.45 | 0 |
| Lichiditate imediată | 1.86 | 2.64 | 236.09 | 33.45 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 14.52% | 22.71% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 85.48% | 77.29% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro