Companie
Detalii identificare
Nume firmăPROFESIONAL REŢELE INSTAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare40179240 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ5/2820/2018
EUIDROONRC.J5/2820/2018
Data înființării19.11.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4322
Această clasă include lucrări de instalaţii sanitare, lucrări de instalare a sistemelor de încălzire şi aer condiţionat, inclusiv completări, modificări, întreţinere şi reparare. Această clasă include:
-instalarea în clădiri sau alte construcţii de: -sisteme de încălzire (electrice, cu gaze şi petrol) -cuptoare, turnuri de răcire -dispozitive de colectare a energiei solare pentru obţinerea de energie, alta decât cea electrică -instalaţii şi echipamente sanitare -echipament şi tubulatură pentru instalaţiile de ventilaţie şi aer condiţionat -armături pentru tevi de gaz -conducte de abur -sisteme de stins incendii (sisteme de sprinklere) -sisteme de aspersoare pentru peluze (suprafeţe cu gazon) -instalarea sistemelor de conducte Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de încălzire electrice prin pardoseli,
4321
-instalarea în clădiri sau alte construcţii de: -sisteme de încălzire (electrice, cu gaze şi petrol) -cuptoare, turnuri de răcire -dispozitive de colectare a energiei solare pentru obţinerea de energie, alta decât cea electrică -instalaţii şi echipamente sanitare -echipament şi tubulatură pentru instalaţiile de ventilaţie şi aer condiţionat -armături pentru tevi de gaz -conducte de abur -sisteme de stins incendii (sisteme de sprinklere) -sisteme de aspersoare pentru peluze (suprafeţe cu gazon) -instalarea sistemelor de conducte Această clasă exclude: -instalarea sistemelor de încălzire electrice prin pardoseli,
4321
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat
Informații de contact
AdresaTompa Mihály nr. 15, Oradea, Bihor
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
77.500
Profit (Lei)
8.578
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 77.500 | 8.578 | 715 | 69.866 | 0 | 79.686 | 9.820 | 1 |
| 2023 | 141.601 | 125.330 | 10.444 | 55.888 | 0 | 181.466 | 125.578 | 3 |
| 2022 | 87.480 | 81.634 | 6.803 | 72.009 | 0 | 153.885 | 81.876 | 1 |
| 2021 | 396.701 | 337.680 | 28.140 | 93.310 | 0 | 431.241 | 337.931 | 1 |
| 2020 | 188.924 | 155.248 | 12.937 | 44.232 | 0 | 447.193 | 402.961 | 2 |
| 2019 | 247.212 | 186.308 | 15.526 | 6.869 | 0 | 254.583 | 247.714 | 1 |
| 2018 | 62.500 | 61.206 | 5.101 | 1.184 | 0 | 62.590 | 61.406 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87.35%
Lichiditate curentă
1.14
Viteza rotație active
0.97
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.07%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87.35%
Profit net per salariat
8.578 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.07% | 88.51% | 93.32% | 85.12% | 82.17% | 75.36% | 97.93% |
| Marjă profit brut | 12.88% | 89.72% | 94.55% | 86.25% | 83.67% | 76.36% | 98.93% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 87.35% | 99.8% | 99.7% | 99.93% | 38.53% | 75.21% | 99.67% |
| Profit net per salariat | 8.578 Lei | 41.777 Lei | 81.634 Lei | 337.680 Lei | 77.624 Lei | 186.308 Lei | 61.206 Lei |
Viteza rotație active
0.97
Viteza rotație stocuri
12.8
Durata medie încasare creanțe
342.4 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.97 | 0.78 | 0.57 | 0.92 | 0.42 | 0.97 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 12.8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 342.4 zile | 263.18 zile | 274.25 zile | 348.71 zile | 87.66 zile | 39.52 zile | 192.72 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 77.500 Lei | 47.200 Lei | 87.480 Lei | 396.701 Lei | 94.462 Lei | 247.212 Lei | 62.500 Lei |
Lichiditate curentă
1.14
Lichiditate imediată
1.05
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.14 | 3.25 | 2.14 | 4.62 | 10.11 | 37.06 | 52.86 |
| Lichiditate imediată | 1.05 | 3.25 | 2.14 | 4.62 | 10.11 | 37.06 | 52.86 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro