Companie
Detalii identificare
Nume firmăLIVIAD LOGISTIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40179569 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/5143/2018
EUIDROONRC.J12/5143/2018
Data înființării19.11.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaCodrului nr. 19, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
23.173
Profit (Lei)
-22.524
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 23.173 | -22.524 | -1.877 | 105.842 | 0 | 13.519 | -92.323 | 1 |
| 2023 | 205.009 | 0 | 0 | 103.660 | 0 | 33.861 | -69.799 | 1 |
| 2022 | 341.577 | 0 | 0 | 33.339 | 0 | 51.472 | 18.133 | 0 |
| 2021 | 439.852 | 16.782 | 1.399 | 22.388 | 0 | 106.045 | 83.657 | 1 |
| 2020 | 380.100 | 66.675 | 5.556 | 46.376 | 0 | 113.251 | 66.875 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-97.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.4%
Lichiditate curentă
0.13
Viteza rotație active
1.71
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-97.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.4%
Profit net per salariat
-22.524 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -97.2% | 0% | 0% | 3.82% | 17.54% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 4.82% | 18.47% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 24.4% | 0% | 0% | 20.06% | 99.7% |
| Profit net per salariat | -22.524 Lei | 0 Lei | n/a | 16.782 Lei | 66.675 Lei |
Viteza rotație active
1.71
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
113.44 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.71 | 6.05 | 6.64 | 4.15 | 3.36 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 3962.63 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 113.44 zile | 54.95 zile | 54 zile | 58.22 zile | 65.45 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 23.173 Lei | 205.009 Lei | n/a | 439.852 Lei | 380.100 Lei |
Lichiditate curentă
0.13
Lichiditate imediată
0.13
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.13 | 0.33 | 1.54 | 4.74 | 2.44 |
| Lichiditate imediată | 0.13 | 0.33 | 1.54 | 4.73 | 2.44 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro