Companie
Detalii identificare
Nume firmăBEFORE & AFTER LOOK S.R.L.
Cod unic de înregistrare40190630 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/4123/2018
EUIDROONRC.J35/4123/2018
Data înființării21.11.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaPlanetei nr. 12, Giroc, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
184.856
Profit (Lei)
12.400
Număr angajați
3
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 184.856 | 12.400 | 1.033 | 15.807 | 12.487 | 61.154 | 57.834 | 3 |
| 2023 | 127.564 | 48.193 | 4.016 | 6.622 | 9.660 | 64.135 | 67.173 | 1 |
| 2022 | 95.895 | 0 | 0 | 2.042 | 10.960 | 10.307 | 19.225 | 3 |
| 2021 | 321.004 | 30.785 | 2.565 | 12.450 | 12.259 | 36.692 | 36.501 | 7 |
| 2020 | 297.046 | 47.959 | 3.997 | 55.614 | 13.584 | 47.746 | 5.716 | 6 |
| 2019 | 227.922 | 0 | 0 | 91.579 | 18.333 | 31.003 | -42.243 | 4 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 51.000 | 14.325 | 28.382 | -8.293 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21.44%
Lichiditate curentă
3.87
Viteza rotație active
2.51
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21.44%
Profit net per salariat
4.133 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.71% | 37.78% | 0% | 9.59% | 16.15% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 8.01% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 21.44% | 71.74% | 0% | 84.34% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 4.133 Lei | 48.193 Lei | 0 Lei | 4.398 Lei | 7.993 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.51
Viteza rotație stocuri
36.27
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.51 | 1.73 | 4.51 | 6.56 | 4.84 | 4.62 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 36.27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 61.619 Lei | 127.564 Lei | 31.965 Lei | 45.858 Lei | 49.508 Lei | 56.981 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
3.87
Lichiditate imediată
3.55
Pondere active imobilizate
16.96%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.87 | 9.69 | 5.05 | 2.95 | 0.86 | 0.34 | 0.56 |
| Lichiditate imediată | 3.55 | 9.69 | 5.05 | 2.95 | 0.86 | 0.34 | 0.56 |
| Pondere active imobilizate | 16.96% | 13.09% | 51.54% | 25.04% | 22.15% | 37.16% | 33.54% |
| Pondere active circulante | 83.04% | 86.91% | 48.46% | 74.96% | 77.85% | 62.84% | 66.46% |
©Firme.ro