Companie
Detalii identificare
Nume firmăBRISO APARTMENTS S.R.L.
Cod unic de înregistrare40191120 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/4140/2018
EUIDROONRC.J35/4140/2018
Data înființării21.11.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5510
Această clasă include asigurarea cazării de scurtă durată, de obicei zilnică sau săptămânală, pentru vizitatori. Cazarea este asigurată în camere de oaspeţi şi apartamente mobilate, uneori prevăzute cu chicinete. Unităţile clasificate aici asigură servicii zilnice de curăţenie şi oferă musafirilor o gamă de servicii suplimentare cum ar fi servicii de asigurare a hranei şi băuturilor, parcare, servicii de spălătorie, camere de gimnastică şi piscine, facilităţi recreative şi facilităţi pentru conferinţe şi convenţii. Această clasă include servicii de cazare furnizate de: -hoteluri -hoteluri din staţiuni balneare -hoteluri cu apartamente -moteluri Această clasă exclude: -asigurarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare permanentă, de obicei lunar sau anual,
diviziunea 68
diviziunea 68
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorHoteluri si alte facilitati de cazare
Obiect activitateHoteluri si alte facilitati de cazare similare
Informații de contact
AdresaHoria Creangă nr. 15, Timişoara, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
266.739
Profit (Lei)
131.029
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 266.739 | 131.029 | 10.919 | 202.043 | 27.693 | 305.619 | 131.269 | 1 |
| 2023 | 175.161 | 27.048 | 2.254 | 95.801 | 31.605 | 109.392 | 45.196 | 0 |
| 2022 | 121.887 | 16.336 | 1.361 | 52.545 | 28.888 | 41.805 | 18.148 | 1 |
| 2021 | 105.190 | 10.988 | 916 | 12.335 | 20.112 | 75.875 | 83.652 | 1 |
| 2020 | 103.811 | 47.912 | 3.993 | 658 | 22.889 | 50.432 | 72.663 | 0 |
| 2019 | 149.387 | 25.573 | 2.131 | 8.761 | 6.488 | 27.024 | 24.751 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
49.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.82%
Lichiditate curentă
1.51
Viteza rotație active
0.8
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
49.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.82%
Profit net per salariat
131.029 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 49.12% | 15.44% | 13.4% | 10.45% | 46.15% | 17.12% |
| Marjă profit brut | 58.25% | 17.97% | 16.34% | 12.09% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.82% | 59.85% | 90.02% | 13.14% | 65.94% | 100% |
| Profit net per salariat | 131.029 Lei | n/a | 16.336 Lei | 10.988 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.8
Viteza rotație stocuri
61.31
Durata medie încasare creanțe
183.36 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.8 | 1.24 | 1.72 | 1.1 | 1.42 | 4.46 |
| Viteza rotație stocuri | 61.31 | 0 | 11.67 | 34.5 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 183.36 zile | 5.92 zile | 22.31 zile | 185.26 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 266.739 Lei | n/a | 121.887 Lei | 105.190 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.51
Lichiditate imediată
1.49
Pondere active imobilizate
8.31%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.51 | 1.14 | 0.8 | 6.15 | 76.64 | 3.08 |
| Lichiditate imediată | 1.49 | 1.14 | 0.6 | 5.9 | 76.64 | 3.08 |
| Pondere active imobilizate | 8.31% | 22.42% | 40.86% | 20.95% | 31.22% | 19.36% |
| Pondere active circulante | 91.69% | 77.58% | 59.14% | 79.05% | 68.78% | 80.64% |
©Firme.ro