Companie
Detalii identificare
Nume firmăCHANTAL INVEST S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40199221 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/4165/2018
EUIDROONRC.J35/4165/2018
Data înființării22.11.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaTrandafirilor nr. 10, Dumbrăviţa, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
72.108
Profit (Lei)
6.116
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 72.108 | 6.116 | 510 | 1.012.500 | 374.508 | 778.468 | 140.476 | 1 |
| 2023 | 119.013 | 15.980 | 1.332 | 955.255 | 888.125 | 201.489 | 134.359 | 1 |
| 2022 | 966.247 | 220.747 | 18.396 | 973.235 | 903.323 | 188.291 | 118.379 | 1 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 1.423.386 | 1.135.990 | 185.028 | -102.368 | 2 |
| 2020 | 0 | -1.019 | -85 | 0 | 0 | 48.041 | 48.041 | 0 |
| 2019 | 0 | -864 | -72 | 0 | 0 | 49.061 | 49.061 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 423 | 388 | 49.960 | 49.925 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
8.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.35%
Lichiditate curentă
0.77
Viteza rotație active
0.06
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
8.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.35%
Profit net per salariat
6.116 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 8.48% | 13.43% | 22.85% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 9.59% | 14.28% | 24.53% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 4.35% | 11.89% | 100% | 0% | -2.12% | -1.76% | 0% |
| Profit net per salariat | 6.116 Lei | 15.980 Lei | 220.747 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.06
Viteza rotație stocuri
5.45
Durata medie încasare creanțe
121.07 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.06 | 0.11 | 0.89 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 5.45 | 37.34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 121.07 zile | 525.85 zile | 7.46 zile | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 72.108 Lei | 119.013 Lei | 966.247 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.77
Lichiditate imediată
0.76
Pondere active imobilizate
32.48%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.77 | 0.21 | 0.19 | 0.13 | 0 | 0 | 118.11 |
| Lichiditate imediată | 0.76 | 0.21 | 0.19 | 0.05 | 0 | 0 | 118.11 |
| Pondere active imobilizate | 32.48% | 81.51% | 82.75% | 85.99% | 0% | 0% | 0.77% |
| Pondere active circulante | 67.52% | 18.49% | 17.25% | 14.01% | 100% | 100% | 99.23% |
©Firme.ro