Companie
Detalii identificare
Nume firmăGOLD ROOF S.R.L.
Cod unic de înregistrare40218943 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1/1234/2018
EUIDROONRC.J1/1234/2018
Data înființării27.11.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4391
Această clasă include:
-realizarea structurii acoperişurilor -montarea elementelor de acoperire Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operator,
7732
-realizarea structurii acoperişurilor -montarea elementelor de acoperire Această clasă exclude: -închirierea utilajelor şi echipamentelor de construcţii fără operator,
7732
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de invelitori, sarpante si terase la constructii
Informații de contact
AdresaCoşlariu, Alba
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
260.802
Profit (Lei)
80.467
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 260.802 | 80.467 | 6.706 | 58.439 | 0 | 138.906 | 80.467 | 1 |
| 2022 | 0 | -3.686 | -307 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | 3.800 | 3.686 | 307 | 0 | 0 | 3.686 | 3.686 | 0 |
| 2020 | 0 | -39.000 | -3.250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 39.000 | 39.000 | 0 |
| 2018 | 40.000 | 38.800 | 3.233 | 1.200 | 0 | 40.200 | 39.000 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
30.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
2.38
Viteza rotație active
1.88
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
30.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
80.467 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 30.85% | 0% | 0% | 97% | 0% | 0% | 97% |
| Marjă profit brut | 36.71% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% | 100% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0 | 0 | 100% | 0 | 0% | 99.49% |
| Profit net per salariat | 80.467 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.88
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
95.62 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.88 | 0 | 0 | 1.03 | 0 | 0 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 95.62 zile | 0 | 0 | 0 zile | 0 | 0 | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 260.802 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.38
Lichiditate imediată
2.38
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.5 |
| Lichiditate imediată | 2.38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33.5 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0 | 0 | 0% | 0 | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 0 | 0 | 100% | 0 | 100% | 100% |
©Firme.ro