Companie
Detalii identificare
Nume firmăTAXI ZOLTAN S.R.L.
Cod unic de înregistrare40244250 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/5288/2018
EUIDROONRC.J12/5288/2018
Data înființării03.12.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaPlopilor nr. 77, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
53.707
Profit (Lei)
-16.326
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 53.707 | -16.326 | -1.361 | 53.611 | 27.915 | 5.283 | -20.413 | 1 |
| 2023 | 68.582 | 0 | 0 | 76.205 | 61.802 | 10.317 | -4.086 | 1 |
| 2022 | 61.244 | 15.000 | 1.250 | 30.572 | 47.968 | 3.665 | 21.061 | 1 |
| 2021 | 43.656 | 0 | 0 | 51.944 | 56.123 | 1.882 | 6.061 | 0 |
| 2020 | 38.324 | 3.169 | 264 | 2.922 | 17.766 | 616 | 15.460 | 2 |
| 2019 | 56.440 | 12.091 | 1.008 | 34.514 | 26.066 | 20.739 | 12.291 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-30.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
79.98%
Lichiditate curentă
0.1
Viteza rotație active
1.62
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-30.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
79.98%
Profit net per salariat
-16.326 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -30.4% | 0% | 24.49% | 0% | 8.27% | 21.42% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 26.29% | 0% | 10.25% | 22.47% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 79.98% | 0% | 71.22% | 0% | 20.5% | 98.37% |
| Profit net per salariat | -16.326 Lei | 0 Lei | 15.000 Lei | n/a | 1.585 Lei | 6.046 Lei |
Viteza rotație active
1.62
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.62 | 0.95 | 1.19 | 0.75 | 2.08 | 1.21 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 53.707 Lei | 68.582 Lei | 61.244 Lei | n/a | 19.162 Lei | 28.220 Lei |
Lichiditate curentă
0.1
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
84.09%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.1 | 0.14 | 0.12 | 0.04 | 0.21 | 0.6 |
| Lichiditate imediată | 0.1 | 0.14 | 0.12 | 0.04 | 0.21 | 0.6 |
| Pondere active imobilizate | 84.09% | 85.69% | 92.9% | 96.76% | 96.65% | 55.69% |
| Pondere active circulante | 15.91% | 14.31% | 7.1% | 3.24% | 3.35% | 44.31% |
©Firme.ro