Companie
Detalii identificare
Nume firmăDRANIV FLIURA CARS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40244950 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018001597153
EUIDROONRC.J2018001597153
Data înființării03.12.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4774
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaDomneasca nr. 222, Târgovişte, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
367.505
Profit (Lei)
15.081
Număr angajați
2
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 367.505 | 15.081 | 1.257 | 518.392 | 133.350 | 246.184 | -137.506 | 2 |
| 2024 | 479.131 | 13.256 | 1.105 | 511.637 | 150.885 | 208.996 | -151.417 | 2 |
| 2023 | 321.104 | 0 | 0 | 522.958 | 164.117 | 193.861 | -164.673 | 2 |
| 2022 | 220.095 | 0 | 0 | 497.366 | 233.126 | 133.400 | -130.840 | 2 |
| 2021 | 44.118 | 0 | 0 | 80.202 | 0 | 52.540 | -27.662 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 62.234 | 0 | 51.970 | -10.264 | 0 |
| 2019 | 360 | 0 | 0 | 59.008 | 0 | 52.059 | -6.949 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 54.612 | 324 | 53.816 | -472 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10.97%
Lichiditate curentă
0.47
Viteza rotație active
0.97
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-10.97%
Profit net per salariat
7.541 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.1% | 2.77% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 5.57% | 3.7% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -10.97% | -8.75% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 7.541 Lei | 6.628 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.97
Viteza rotație stocuri
2.14
Durata medie încasare creanțe
50.89 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.97 | 1.33 | 0.9 | 0.6 | 0.84 | 0 | 0.01 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 2.14 | 3.53 | 2.46 | 3.04 | 0 | 0 | 0.01 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 50.89 zile | 33.31 zile | 56.54 zile | 99.09 zile | 434.35 zile | 0 | 293.01 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 183.753 Lei | 239.566 Lei | 160.552 Lei | 110.048 Lei | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.47
Lichiditate imediată
0.14
Pondere active imobilizate
35.14%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.47 | 0.41 | 0.37 | 0.27 | 0.66 | 0.84 | 0.88 | 0.99 |
| Lichiditate imediată | 0.14 | 0.14 | 0.12 | 0.12 | 0.66 | 0.01 | 0.01 | 0.99 |
| Pondere active imobilizate | 35.14% | 41.93% | 45.85% | 63.6% | 0% | 0% | 0% | 0.6% |
| Pondere active circulante | 64.86% | 58.07% | 54.15% | 36.4% | 100% | 100% | 100% | 99.4% |
©Firme.ro