Companie
Detalii identificare
Nume firmăMYRE COLOR STYLE S.R.L.
Cod unic de înregistrare40257829 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018005324122
EUIDROONRC.J2018005324122
Data înființării05.12.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaTraian nr. 69-71, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
188.234
Profit (Lei)
474
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 188.234 | 474 | 40 | 90.699 | 726 | 52.307 | -37.666 | 1 |
| 2024 | 227.707 | 5.141 | 428 | 101.555 | 7.918 | 55.497 | -38.140 | 2 |
| 2023 | 178.419 | 16.981 | 1.415 | 101.352 | 20.303 | 37.768 | -43.281 | 1 |
| 2022 | 201.034 | 0 | 0 | 107.264 | 30.087 | 23.259 | -60.262 | 2 |
| 2021 | 178.242 | 10.368 | 864 | 107.489 | 38.268 | 30.023 | -55.485 | 2 |
| 2020 | 118.758 | 0 | 0 | 105.997 | 48.827 | 16.858 | -65.853 | 3 |
| 2019 | 70.343 | 8.238 | 687 | 63.407 | 54.656 | 45.336 | 1.417 | 4 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 14.000 | 0 | 7.179 | -6.821 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.26%
Lichiditate curentă
0.58
Viteza rotație active
3.55
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.26%
Profit net per salariat
474 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.25% | 2.26% | 9.52% | 0% | 5.82% | 0% | 11.71% | 0% |
| Marjă profit brut | 1.25% | 3.27% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -1.26% | -13.48% | -39.23% | 0% | -18.69% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 474 Lei | 2.571 Lei | 16.981 Lei | 0 Lei | 5.184 Lei | 0 Lei | 2.060 Lei | n/a |
Viteza rotație active
3.55
Viteza rotație stocuri
7.01
Durata medie încasare creanțe
7.61 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.55 | 3.59 | 3.07 | 3.77 | 2.61 | 1.81 | 0.7 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 7.01 | 9.87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 7.61 zile | 7.09 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 188.234 Lei | 113.854 Lei | 178.419 Lei | 100.517 Lei | 89.121 Lei | 39.586 Lei | 17.586 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.58
Lichiditate imediată
0.28
Pondere active imobilizate
1.37%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.58 | 0.55 | 0.37 | 0.22 | 0.28 | 0.16 | 0.71 | 0.51 |
| Lichiditate imediată | 0.28 | 0.32 | 0.37 | 0.22 | 0.28 | 0.16 | 0.71 | 0.51 |
| Pondere active imobilizate | 1.37% | 12.49% | 34.96% | 56.4% | 56.04% | 74.34% | 54.66% | 0% |
| Pondere active circulante | 98.63% | 87.51% | 65.04% | 43.6% | 43.96% | 25.66% | 45.34% | 100% |
©Firme.ro