Companie
Detalii identificare
Nume firmăTOC MARY CONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40259013 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ22/3320/2018
EUIDROONRC.J22/3320/2018
Data înființării05.12.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaŢigănaşi, Iaşi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
267.336
Profit (Lei)
-407.039
Număr angajați
10
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 267.336 | -407.039 | -33.920 | 1.088.344 | 0 | 113.018 | -975.326 | 10 |
| 2023 | 8.060 | 0 | 0 | 725.677 | 0 | 157.390 | -568.287 | 4 |
| 2022 | 31.880 | 0 | 0 | 342.449 | 0 | 75.231 | -267.218 | 7 |
| 2021 | 389.907 | 126.814 | 10.568 | 42.552 | 0 | 249.567 | 207.015 | 3 |
| 2020 | 108.513 | 52.471 | 4.373 | 49.177 | 0 | 129.378 | 80.201 | 1 |
| 2019 | 108.978 | 24.989 | 2.082 | 21.967 | 0 | 49.697 | 27.730 | 2 |
| 2018 | 2.900 | 2.541 | 212 | 35.087 | 0 | 37.828 | 2.741 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-152.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
41.73%
Lichiditate curentă
0.1
Viteza rotație active
2.37
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-152.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
41.73%
Profit net per salariat
-40.704 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -152.26% | 0% | 0% | 32.52% | 48.35% | 22.93% | 87.62% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 33.4% | 49.58% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 41.73% | 0% | 0% | 61.26% | 65.42% | 90.12% | 92.7% |
| Profit net per salariat | -40.704 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 42.271 Lei | 52.471 Lei | 12.495 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.37
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
153.58 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.37 | 0.05 | 0.42 | 1.56 | 0.84 | 2.19 | 0.08 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 88.57 | 483.03 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 153.58 zile | 5608.82 zile | 842.33 zile | 233.12 zile | 414.27 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 26.734 Lei | 2.015 Lei | 4.554 Lei | 129.969 Lei | 108.513 Lei | 54.489 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.1
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.1 | 0.22 | 0.22 | 5.86 | 2.63 | 2.26 | 1.08 |
| Lichiditate imediată | 0.1 | 0.22 | 0.22 | 5.86 | 2.63 | 2.26 | 1.08 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro