Companie
Detalii identificare
Nume firmăNAPOCA ELECTRO INSTAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare40265147 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/5337/2018
EUIDROONRC.J12/5337/2018
Data înființării06.12.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4321
Această clasă include lucrările de instalaţii electrice în toate tipurile de clădiri şi lucrarile de geniu civil : -instalaţii (cablaje) electrice şi de armături electrice -instalaţii (cablaje) pentru telecomunicaţii -instalaţii (cablaje) pentru reţele de calculatoare şi televiziune prin cablu, inclusiv cu fibre optice -antene satelit -sisteme de iluminat -alarme de semnalizare a incendiilor -alarme antiefracţie -iluminat stradal şi semnalizatoare electrice -sisteme de iluminat al pistelor din aeroporturi
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii electrice
Informații de contact
AdresaMeziad nr. 2, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
15.400
Profit (Lei)
-10.548
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.400 | -10.548 | -879 | 110.842 | 927 | 22.351 | -87.564 | 1 |
| 2024 | 32.988 | -91.553 | -7.629 | 109.178 | 2.516 | 29.646 | -77.016 | 0 |
| 2023 | 170.183 | 0 | 0 | 94.010 | 4.261 | 104.286 | 14.537 | 2 |
| 2022 | 213.474 | 34.632 | 2.886 | 113.693 | 6.784 | 141.781 | 34.872 | 3 |
| 2021 | 172.574 | 39.856 | 3.321 | 22.994 | 2.022 | 118.132 | 97.160 | 4 |
| 2020 | 137.353 | 0 | 0 | 20.491 | 0 | 77.795 | 57.304 | 3 |
| 2019 | 274.093 | 86.683 | 7.224 | 47.997 | 0 | 129.987 | 81.990 | 4 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 4.893 | 0 | 200 | -4.693 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-68.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.05%
Lichiditate curentă
0.2
Viteza rotație active
0.66
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-68.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.05%
Profit net per salariat
-10.548 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -68.49% | -277.53% | 0% | 16.22% | 23.1% | 0% | 31.63% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 17.22% | 24.1% | 0% | 32.63% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 12.05% | 100% | 0% | 99.31% | 41.02% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | -10.548 Lei | n/a | 0 Lei | 11.544 Lei | 9.964 Lei | 0 Lei | 21.671 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.66
Viteza rotație stocuri
1.93
Durata medie încasare creanțe
48.97 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.66 | 1.03 | 1.57 | 1.44 | 1.44 | 1.77 | 2.11 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 1.93 | 4.13 | 21.31 | 26.73 | 21.61 | 17.2 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 48.97 zile | 8.91 zile | 66.12 zile | 55.71 zile | 1.06 zile | 45.35 zile | 58.81 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 15.400 Lei | n/a | 85.092 Lei | 71.158 Lei | 43.144 Lei | 45.784 Lei | 68.523 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.2
Lichiditate imediată
0.13
Pondere active imobilizate
3.98%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.2 | 0.27 | 1.11 | 1.25 | 5.14 | 3.8 | 2.71 | 0.04 |
| Lichiditate imediată | 0.13 | 0.2 | 1.02 | 1.18 | 4.79 | 3.41 | 2.71 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 3.98% | 7.82% | 3.93% | 4.57% | 1.68% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 96.02% | 92.18% | 96.07% | 95.43% | 98.32% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro