Companie
Detalii identificare
Nume firmăHOUSE OF DESIGN RLV8 S.R.L.
Cod unic de înregistrare40278848 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/5368/2018
EUIDROONRC.J12/5368/2018
Data înființării10.12.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaConstantin Noica nr. 6, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
251.864
Profit (Lei)
149.515
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 251.864 | 149.515 | 12.460 | 29.533 | 0 | 179.288 | 149.755 | 1 |
| 2024 | 210.768 | 92.290 | 7.691 | 16.249 | 0 | 108.779 | 92.530 | 1 |
| 2023 | 43.716 | 3.135 | 261 | 400 | 0 | 17.601 | 17.201 | 0 |
| 2022 | 31.656 | 13.819 | 1.152 | 1.069 | 0 | 15.135 | 14.066 | 0 |
| 2021 | 69.020 | 55.967 | 4.664 | 11.966 | 12.165 | 61.788 | 57.147 | 0 |
| 2020 | 54.158 | 38.441 | 3.203 | 920 | 19.464 | 29.816 | 38.681 | 0 |
| 2019 | 26.383 | 12.340 | 1.028 | 698 | 4.866 | 6.372 | 12.540 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
59.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.84%
Lichiditate curentă
6.07
Viteza rotație active
1.4
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
59.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.84%
Profit net per salariat
149.515 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 59.36% | 43.79% | 7.17% | 43.65% | 81.09% | 70.98% | 46.77% |
| Marjă profit brut | 60.34% | 51.93% | 8.3% | 46.59% | 83.73% | 73.87% | 49.77% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.84% | 99.74% | 18.23% | 98.24% | 97.94% | 99.38% | 98.41% |
| Profit net per salariat | 149.515 Lei | 92.290 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.4
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
172 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.4 | 1.94 | 2.48 | 2.09 | 0.93 | 1.1 | 2.35 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 172 zile | 4.33 zile | 45.5 zile | 33.44 zile | 59.78 zile | 21.61 zile | 40.12 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 251.864 Lei | 210.768 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
6.07
Lichiditate imediată
6.07
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.07 | 6.69 | 44 | 14.16 | 5.16 | 32.41 | 9.13 |
| Lichiditate imediată | 6.07 | 6.69 | 44 | 14.16 | 5.16 | 32.41 | 9.13 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 16.45% | 39.5% | 43.3% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 83.55% | 60.5% | 56.7% |
©Firme.ro