Companie
Detalii identificare
Nume firmăFISHERMEN'S CLUB TM S.R.L.
Cod unic de înregistrare40299352 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2018004522356
EUIDROONRC.J2018004522356
Data înființării13.12.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9319
Această clasă include:
-activităţi ale producătorilor sau promotorilor de evenimente sportive, cu sau fără facilităţi -activităţi pe cont propriu ale sportivilor şi atleţilor, arbitrilor, membrilor din jurii, personalului ce cronometrează, etc. -activităţi ale ligilor sportive şi organismelor de reglementare -activităţi conexe promovării evenimentelor sportive -activităţi ale grajdurilor pentru cai de curse, ale adaposturilor pentru câini -gestionarea rezervaţiilor pentru pescuitul şi vânătoarea sportivă -activităţi ale ghizilor montani -activităţi suport pentru vânătoarea şi pescuitul sportiv sau recreativ Această clasă exclude: -închiriere de echipament sportiv,
7721 -activităţi ale şcolilor sportive,
8551 -activităţi ale instructorilor, profesorilor, antrenorilor sportivi,
8551 -organizarea evenimentelor sportive, în sală sau în aer liber, pentru profesionişti sau amatori, de către cluburi sportive, cu sau fără facilităţi proprii,
9311; 9312 -activităţi ale parcurilor şi plajelor,
9329
-activităţi ale producătorilor sau promotorilor de evenimente sportive, cu sau fără facilităţi -activităţi pe cont propriu ale sportivilor şi atleţilor, arbitrilor, membrilor din jurii, personalului ce cronometrează, etc. -activităţi ale ligilor sportive şi organismelor de reglementare -activităţi conexe promovării evenimentelor sportive -activităţi ale grajdurilor pentru cai de curse, ale adaposturilor pentru câini -gestionarea rezervaţiilor pentru pescuitul şi vânătoarea sportivă -activităţi ale ghizilor montani -activităţi suport pentru vânătoarea şi pescuitul sportiv sau recreativ Această clasă exclude: -închiriere de echipament sportiv,
7721 -activităţi ale şcolilor sportive,
8551 -activităţi ale instructorilor, profesorilor, antrenorilor sportivi,
8551 -organizarea evenimentelor sportive, în sală sau în aer liber, pentru profesionişti sau amatori, de către cluburi sportive, cu sau fără facilităţi proprii,
9311; 9312 -activităţi ale parcurilor şi plajelor,
9329
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati spotive, recreative si distractive
Obiect activitateAlte activitati sportive
Informații de contact
AdresaIoan Plavosin nr. 2, Loc. Timişoara | Municipiul Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
148.610
Profit (Lei)
-19.733
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 148.610 | -19.733 | -1.644 | 103.252 | 199.347 | 73.749 | 151.406 | 1 |
| 2023 | 99.500 | 0 | 0 | 136.413 | 131.885 | 201.604 | 171.139 | 1 |
| 2022 | 178.126 | 43.962 | 3.664 | 49.274 | 0 | 232.317 | 183.043 | 1 |
| 2021 | 159.081 | 69.398 | 5.783 | 1.069 | 0 | 140.150 | 139.081 | 1 |
| 2020 | 92.505 | 49.950 | 4.163 | 493 | 0 | 70.176 | 69.683 | 1 |
| 2019 | 59.590 | 19.777 | 1.648 | 4.066 | 0 | 23.799 | 19.733 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-13.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13.03%
Lichiditate curentă
0.71
Viteza rotație active
0.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-13.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-13.03%
Profit net per salariat
-19.733 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -13.28% | 0% | 24.68% | 43.62% | 54% | 33.19% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 25.63% | 46.26% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -13.03% | 0% | 24.02% | 49.9% | 71.68% | 100% |
| Profit net per salariat | -19.733 Lei | 0 Lei | 43.962 Lei | 69.398 Lei | 49.950 Lei | 19.777 Lei |
Viteza rotație active
0.54
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
168.11 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.54 | 0.3 | 0.77 | 1.14 | 1.32 | 2.5 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 168.11 zile | 571.89 zile | 23.41 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 148.610 Lei | 99.500 Lei | 178.126 Lei | 159.081 Lei | 92.505 Lei | 59.590 Lei |
Lichiditate curentă
0.71
Lichiditate imediată
0.71
Pondere active imobilizate
73%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.71 | 1.48 | 4.71 | 131.1 | 142.34 | 5.85 |
| Lichiditate imediată | 0.71 | 1.48 | 4.71 | 131.1 | 142.34 | 5.85 |
| Pondere active imobilizate | 73% | 39.55% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 27% | 60.45% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro