Companie
Detalii identificare
Nume firmăZOZO CAR ASSISTANCE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40357275 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/5535/2018
EUIDROONRC.J12/5535/2018
Data înființării27.12.2018 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaBecas nr. 11, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
524.024
Profit (Lei)
-92.741
Număr angajați
3
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 524.024 | -92.741 | -7.728 | 427.923 | 113.234 | 83.356 | -231.333 | 3 |
| 2024 | 1.085.101 | -83.139 | -6.928 | 382.353 | 150.069 | 118.470 | -113.814 | 5 |
| 2023 | 930.615 | 0 | 0 | 562.244 | 168.765 | 446.449 | 52.970 | 5 |
| 2022 | 997.937 | 0 | 0 | 334.325 | 140.616 | 302.708 | 108.999 | 5 |
| 2021 | 817.644 | 138.562 | 11.547 | 203.201 | 171.948 | 331.177 | 299.924 | 3 |
| 2020 | 297.198 | 0 | 0 | 160.702 | 0 | 322.063 | 161.361 | 1 |
| 2019 | 294.472 | 140.648 | 11.721 | 24.298 | 0 | 280.543 | 256.245 | 1 |
| 2018 | 118.966 | 115.397 | 9.616 | 3.691 | 122 | 119.166 | 115.597 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-17.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40.09%
Lichiditate curentă
0.19
Viteza rotație active
2.67
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-17.7%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40.09%
Profit net per salariat
-30.914 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -17.7% | -7.66% | 0% | 0% | 16.95% | 0% | 47.76% | 97% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 17.95% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 40.09% | 73.05% | 0% | 0% | 46.2% | 0% | 54.89% | 99.83% |
| Profit net per salariat | -30.914 Lei | -16.628 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 46.187 Lei | 0 Lei | 140.648 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.67
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
58.06 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.67 | 4.04 | 1.51 | 2.25 | 1.63 | 0.92 | 1.05 | 1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 1170.58 | 483.5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 58.06 zile | 35.18 zile | 91.08 zile | 53.56 zile | 35.6 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 174.675 Lei | 217.020 Lei | 186.123 Lei | 199.587 Lei | 272.548 Lei | 297.198 Lei | 294.472 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.19
Lichiditate imediată
0.19
Pondere active imobilizate
57.6%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.19 | 0.31 | 0.79 | 0.91 | 1.63 | 2 | 11.55 | 32.29 |
| Lichiditate imediată | 0.19 | 0.31 | 0.79 | 0.9 | 1.63 | 2 | 11.55 | 32.29 |
| Pondere active imobilizate | 57.6% | 55.88% | 27.43% | 31.72% | 34.18% | 0% | 0% | 0.1% |
| Pondere active circulante | 42.4% | 44.12% | 72.57% | 68.28% | 65.82% | 100% | 100% | 99.9% |
©Firme.ro