Companie
Detalii identificare
Nume firmăSEL CATERING S.R.L.
Cod unic de înregistrare40367392 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/18/2019
EUIDROONRC.J35/18/2019
Data înființării03.01.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1085
Această clasă include fabricarea de mâncăruri gata pregătite (adică preparate, condimentate şi gătite). Aceste mâncăruri sunt de obicei ambalate şi etichetate pentru a fi revândute. Această clasă nu include mâncărurile preparate pentru consumul imediat, ca atare, în restaurante. Pentru a fi considerat un fel de mâncare, preparatul trebuie sa conţină minimum doua ingrediente distincte (fără condimente) Această clasă include:
-fabricarea mâncărurilor din carne, inclusiv carne de pasăre -fabricarea mâncărurilor din peşte, inclusiv peşte cu cartofi prăjiţi -fabricarea mâncărurilor preparate din legume -fabricarea de pizza congelată sau altfel conservată
Această clasă include de asemenea:
-fabricarea de specialităţi locale şi naţionale Această clasă exclude: -fabricarea mâncărurilor preparate proaspăt sau mâncărurilor cu mai puţin de doua ingrediente,
clasă corespondentă în diviziunea 10 -fabricarea mâncarurilor preparate perisabile,
1089 -vânzarea cu amănuntul, în magazine, a mâncărurilor preparate şi a felurilor de mâncare,
4711, 4729 -vânzarea cu ridicata a mâncărurilor preparate şi a felurilor de mâncare,
4638 -activitatea desfăşurată de furnizorii de servicii alimentare,
5629
-fabricarea mâncărurilor din carne, inclusiv carne de pasăre -fabricarea mâncărurilor din peşte, inclusiv peşte cu cartofi prăjiţi -fabricarea mâncărurilor preparate din legume -fabricarea de pizza congelată sau altfel conservată
Această clasă include de asemenea:
-fabricarea de specialităţi locale şi naţionale Această clasă exclude: -fabricarea mâncărurilor preparate proaspăt sau mâncărurilor cu mai puţin de doua ingrediente,
clasă corespondentă în diviziunea 10 -fabricarea mâncarurilor preparate perisabile,
1089 -vânzarea cu amănuntul, în magazine, a mâncărurilor preparate şi a felurilor de mâncare,
4711, 4729 -vânzarea cu ridicata a mâncărurilor preparate şi a felurilor de mâncare,
4638 -activitatea desfăşurată de furnizorii de servicii alimentare,
5629
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea de mancaruri preparate
Informații de contact
AdresaŞtrandului nr. 12/A, Timişoara, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
1.396
Profit (Lei)
-6.722
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.396 | -6.722 | -560 | 132.467 | 37.922 | 10 | -141.178 | 1 |
| 2023 | 53.000 | 0 | 0 | 145.811 | 64.868 | 19.425 | -134.456 | 4 |
| 2022 | 90.905 | 0 | 0 | 37.295 | 97.547 | 17.378 | -27.369 | 4 |
| 2021 | 164.947 | 42.596 | 3.550 | 10.425 | 133.318 | 46.870 | 28.993 | 4 |
| 2020 | 13.000 | 0 | 0 | 21.449 | 169.090 | 13.484 | -13.603 | 4 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-481.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.76%
Lichiditate curentă
0
Viteza rotație active
0.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-481.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.76%
Profit net per salariat
-6.722 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -481.52% | 0% | 0% | 25.82% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 26.72% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 4.76% | 0% | 0% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -6.722 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 10.649 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.04 | 0.63 | 0.79 | 0.92 | 0.07 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 183.1 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 87.33 zile | 69.65 zile | 101.83 zile | 365 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 1.396 Lei | 13.250 Lei | 22.726 Lei | 41.237 Lei | 3.250 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
99.97%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 0.13 | 0.47 | 4.5 | 0.63 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0.13 | 0.47 | 4.5 | 0.63 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 99.97% | 76.96% | 84.88% | 73.99% | 92.61% | 0% |
| Pondere active circulante | 0.03% | 23.04% | 15.12% | 26.01% | 7.39% | 100% |
©Firme.ro