Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONSTRUMIXT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40417377 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000101312
EUIDROONRC.J2019000101312
Data înființării14.01.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4221
Această clasă include construcţia liniilor de distribuţie pentru transportul fluidelor şi a clădirilor şi structurilor conexe, care sunt părţi integrante din aceste sisteme. Această clasă include:
-lucrări de geniu civil pentru: -sisteme de conducte pentru transportul la mare distanţă şi sisteme locale (urbane şi/sau rurale) de conducte -construcţia conductelor magistrale de apă -sisteme de irigaţie (canale) -rezervoare -construcţia de: -sisteme de canalizare, inclusiv repararea acestora -staţii de eliminare a apelor uzate -staţii de pompare
Această clasă include de asemenea:
-forarea puţurilor de apă Această clasă exclude: -activităţi de management al proiectelor pentru lucrările de geniu civil,
7111
-lucrări de geniu civil pentru: -sisteme de conducte pentru transportul la mare distanţă şi sisteme locale (urbane şi/sau rurale) de conducte -construcţia conductelor magistrale de apă -sisteme de irigaţie (canale) -rezervoare -construcţia de: -sisteme de canalizare, inclusiv repararea acestora -staţii de eliminare a apelor uzate -staţii de pompare
Această clasă include de asemenea:
-forarea puţurilor de apă Această clasă exclude: -activităţi de management al proiectelor pentru lucrările de geniu civil,
7111
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru fluide
Informații de contact
AdresaAvram Iancu nr. 13, Loc. Zalău | Municipiul Zalău, Sălaj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
886.068
Profit (Lei)
40.935
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 886.068 | 40.935 | 3.411 | 186.194 | 72 | 391.665 | 205.543 | 1 |
| 2024 | 2.161.301 | 1.976.334 | 164.695 | 350.709 | 383.891 | 2.259.049 | 2.292.231 | 2 |
| 2023 | 817.028 | 575.452 | 47.954 | 343.751 | 424.964 | 555.879 | 637.092 | 3 |
| 2022 | 172.615 | 76.579 | 6.382 | 151.353 | 119.342 | 93.392 | 61.381 | 2 |
| 2021 | 124.274 | 0 | 0 | 242.137 | 25.123 | 225.735 | -15.198 | 4 |
| 2020 | 119.187 | 22.369 | 1.864 | 211.186 | 103.759 | 203.178 | 1.725 | 4 |
| 2019 | 40.840 | 0 | 0 | 101.453 | 197.428 | 62.106 | -20.644 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19.92%
Lichiditate curentă
2.1
Viteza rotație active
2.26
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19.92%
Profit net per salariat
40.935 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.62% | 91.44% | 70.43% | 44.36% | 0% | 18.77% | 0% |
| Marjă profit brut | 5.45% | 92.95% | 71.28% | 45.31% | 0% | 19.73% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 19.92% | 86.22% | 90.32% | 100% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 40.935 Lei | 988.167 Lei | 191.817 Lei | 38.290 Lei | 0 Lei | 5.592 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.26
Viteza rotație stocuri
6.44
Durata medie încasare creanțe
60.31 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.26 | 0.82 | 0.83 | 0.81 | 0.5 | 0.39 | 0.16 |
| Viteza rotație stocuri | 6.44 | 6.38 | 422.02 | 89.21 | 64.22 | 69.21 | 23.7 |
| Durata medie încasare creanțe | 60.31 zile | 321.42 zile | 208.01 zile | 4.25 zile | 535.53 zile | 46.18 zile | 436.35 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 886.068 Lei | 1.080.651 Lei | 272.343 Lei | 86.308 Lei | 31.069 Lei | 29.797 Lei | 20.420 Lei |
Lichiditate curentă
2.1
Lichiditate imediată
1.37
Pondere active imobilizate
0.02%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.1 | 6.44 | 1.62 | 0.62 | 0.93 | 0.96 | 0.61 |
| Lichiditate imediată | 1.37 | 5.48 | 1.61 | 0.6 | 0.92 | 0.95 | 0.6 |
| Pondere active imobilizate | 0.02% | 14.53% | 43.33% | 56.1% | 10.01% | 33.8% | 76.07% |
| Pondere active circulante | 99.98% | 85.47% | 56.67% | 43.9% | 89.99% | 66.2% | 23.93% |
©Firme.ro