Companie
Detalii identificare
Nume firmăS.O.S. TRAUMA S.R.L.
Cod unic de înregistrare40454898 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000310358
EUIDROONRC.J2019000310358
Data înființării18.01.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8621
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala generala
Informații de contact
AdresaMureş nr. 230, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
340.886
Profit (Lei)
71.153
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 340.886 | 71.153 | 5.929 | 143.566 | 125.732 | 89.227 | 71.393 | 1 |
| 2024 | 215.320 | 13.548 | 1.129 | 211.260 | 179.602 | 45.446 | 13.788 | 1 |
| 2023 | 174.087 | 37.250 | 3.104 | 12.635 | 34 | 50.091 | 37.490 | 1 |
| 2022 | 185.221 | 15.643 | 1.304 | 9.031 | 0 | 24.914 | 15.883 | 1 |
| 2021 | 248.800 | 52.838 | 4.403 | 2.827 | 0 | 55.905 | 53.078 | 1 |
| 2020 | 80.060 | 58.924 | 4.910 | 702 | 0 | 59.826 | 59.124 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.66%
Lichiditate curentă
0.62
Viteza rotație active
1.59
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.66%
Profit net per salariat
71.153 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.87% | 6.29% | 21.4% | 8.45% | 21.24% | 73.6% | 0% |
| Marjă profit brut | 26.75% | 10.9% | 22.41% | 9.45% | 22.06% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.66% | 98.26% | 99.36% | 98.49% | 99.55% | 99.66% | 0% |
| Profit net per salariat | 71.153 Lei | 13.548 Lei | 37.250 Lei | 15.643 Lei | 52.838 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.59
Viteza rotație stocuri
1925.91
Durata medie încasare creanțe
23.8 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.59 | 0.96 | 3.47 | 7.43 | 4.45 | 1.34 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 1925.91 | 123.04 | 99.48 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 23.8 zile | 8.98 zile | 29.98 zile | 20.89 zile | 63.96 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 340.886 Lei | 215.320 Lei | 174.087 Lei | 185.221 Lei | 248.800 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.62
Lichiditate imediată
0.62
Pondere active imobilizate
58.49%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.62 | 0.22 | 3.96 | 2.76 | 19.78 | 85.22 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.62 | 0.21 | 3.83 | 2.76 | 19.78 | 85.22 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 58.49% | 79.81% | 0.07% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 41.51% | 20.19% | 99.93% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro