Companie
Detalii identificare
Nume firmăNS MANESTYLE S.R.L.
Cod unic de înregistrare40464727 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/210/2019
EUIDROONRC.J12/210/2019
Data înființării21.01.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaTeleorman nr. 11, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
218.050
Profit (Lei)
53.715
Număr angajați
2
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 218.050 | 53.715 | 4.476 | 10.535 | 1.058 | 28.240 | 19.234 | 2 |
| 2023 | 247.566 | 0 | 0 | 158.671 | 3.173 | 120.505 | -34.481 | 2 |
| 2022 | 138.467 | 0 | 0 | 20.811 | 168 | 5.964 | -14.456 | 2 |
| 2021 | 152.595 | 61.170 | 5.098 | 5.435 | 14.045 | 72.701 | 67.460 | 2 |
| 2020 | 93.734 | 0 | 0 | 7.859 | 31.126 | 13.794 | 6.290 | 3 |
| 2019 | 161.962 | 37.094 | 3.091 | 21.148 | 41.992 | 37.735 | 37.294 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
24.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
2.68
Viteza rotație active
7.44
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
24.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
26.858 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 24.63% | 0% | 0% | 40.09% | 0% | 22.9% |
| Marjă profit brut | 25.62% | 0% | 0% | 40.48% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 0% | 90.68% | 0% | 99.46% |
| Profit net per salariat | 26.858 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 30.585 Lei | 0 Lei | 12.365 Lei |
Viteza rotație active
7.44
Viteza rotație stocuri
103.83
Durata medie încasare creanțe
0.84 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 7.44 | 2 | 22.58 | 1.76 | 2.09 | 2.03 |
| Viteza rotație stocuri | 103.83 | 122.38 | 24.83 | 38.32 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.84 zile | 120.07 zile | 0.98 zile | 0.87 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 109.025 Lei | 123.783 Lei | 69.234 Lei | 76.298 Lei | 31.245 Lei | 53.987 Lei |
Lichiditate curentă
2.68
Lichiditate imediată
2.48
Pondere active imobilizate
3.61%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.68 | 0.76 | 0.29 | 13.38 | 1.76 | 1.78 |
| Lichiditate imediată | 2.48 | 0.75 | 0.02 | 12.64 | 1.76 | 1.78 |
| Pondere active imobilizate | 3.61% | 2.57% | 2.74% | 16.19% | 69.29% | 52.67% |
| Pondere active circulante | 96.39% | 97.43% | 97.26% | 83.81% | 30.71% | 47.33% |
©Firme.ro