Companie
Detalii identificare
Nume firmăRAELLA VISION TRADE S.R.L.
Cod unic de înregistrare40468060 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ32/162/2019
EUIDROONRC.J32/162/2019
Data înființării22.01.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7990
Această clasă include:
-alte servicii de rezervare legate de călătorie: -rezervări pentru transport, hoteluri, restaurante, închirieri de maşini, distracţie şi sport etc -activităţi de” time-share” -activităţi de vânzare de bilete pentru evenimente teatrale, sportive şi alte evenimente de distracţie şi amuzament -servicii de asistenţă pentru vizitatori -furnizarea de informaţii de călătorie pentru vizitatori -activităţile ghizilor turistici -activităţi de promovare a turismului Această clasă exclude: -activităţile agenţiilor de turism şi ale tur-opertorilor,
clasele 7911 şi 7912 -organizarea şi managementul evenimentelor cum ar fi şedinţe, convenţii şi conferinţe,
8230
8230
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateAlte servicii de rezervare si asistenta turistica
Informații de contact
AdresaG-Ral Vasile Milea, Sibiu, Sibiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
21.535
Profit (Lei)
-14.599
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 21.535 | -14.599 | -1.217 | 13.594 | 0 | 7.302 | -6.292 | 1 |
| 2023 | 77.590 | 22.624 | 1.885 | 11.734 | 0 | 19.808 | 8.074 | 1 |
| 2022 | 36.854 | 0 | 0 | 24.631 | 0 | 10.081 | -14.550 | 2 |
| 2021 | 19.805 | 0 | 0 | 16.403 | 0 | 14.236 | -2.167 | 2 |
| 2020 | 14.176 | 0 | 0 | 4.169 | 0 | 7.060 | 2.891 | 1 |
| 2019 | 15.022 | 5.246 | 437 | 9.678 | 0 | 15.124 | 5.446 | 0 |
Marja profit net
-67.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.54
Viteza rotație active
2.95
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-67.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-14.599 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -67.79% | 29.16% | 0% | 0% | 0% | 34.92% |
| Marjă profit brut | 0% | 30.16% | 0% | 0% | 0% | 37.94% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 0% | 0% | 0% | 96.33% |
| Profit net per salariat | -14.599 Lei | 22.624 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.95
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.95 | 3.92 | 3.66 | 1.39 | 2.01 | 0.99 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 81.13 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 21.535 Lei | 77.590 Lei | 18.427 Lei | 9.903 Lei | 14.176 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.54
Lichiditate imediată
0.54
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.54 | 1.69 | 0.41 | 0.87 | 1.69 | 1.56 |
| Lichiditate imediată | 0.54 | 1.69 | 0.41 | 0.87 | 1.69 | 1.56 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |