Companie
Detalii identificare
Nume firmăARY&DEN-CRIS TRANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40485800 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000239156
EUIDROONRC.J2019000239156
Data înființării23.01.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaŞcolii nr. 669, Sat Perşinari | Comuna Perşinari, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
173.899
Profit (Lei)
-86.665
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 173.899 | -86.665 | -7.222 | 230.369 | 162.776 | 210.411 | 142.818 | 1 |
| 2023 | 656.551 | 229.283 | 19.107 | 296.658 | 238.667 | 287.475 | 229.484 | 1 |
| 2022 | 476.540 | 11.442 | 954 | 98.609 | 38.215 | 72.036 | 11.642 | 1 |
| 2021 | 359.781 | 43.536 | 3.628 | 118.991 | 45.755 | 150.130 | 76.894 | 1 |
| 2020 | 392.346 | 60.820 | 5.068 | 20.579 | 10.586 | 43.351 | 33.358 | 2 |
| 2019 | 262.002 | 0 | 0 | 115.030 | 5.742 | 81.826 | -27.462 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-49.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-60.68%
Lichiditate curentă
0.91
Viteza rotație active
0.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-49.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-60.68%
Profit net per salariat
-86.665 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -49.84% | 34.92% | 2.4% | 12.1% | 15.5% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 36.02% | 3.4% | 12.97% | 16.43% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -60.68% | 99.91% | 98.28% | 56.62% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | -86.665 Lei | 229.283 Lei | 11.442 Lei | 43.536 Lei | 30.410 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.47
Viteza rotație stocuri
63.47
Durata medie încasare creanțe
431.16 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.47 | 1.25 | 4.32 | 1.84 | 7.27 | 2.99 |
| Viteza rotație stocuri | 63.47 | 279.03 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 431.16 zile | 116.11 zile | 23.11 zile | 36.31 zile | 20.42 zile | 101.56 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 173.899 Lei | 656.551 Lei | 476.540 Lei | 359.781 Lei | 196.173 Lei | 131.001 Lei |
Lichiditate curentă
0.91
Lichiditate imediată
0.9
Pondere active imobilizate
43.62%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.91 | 0.97 | 0.73 | 1.26 | 2.11 | 0.71 |
| Lichiditate imediată | 0.9 | 0.96 | 0.73 | 1.26 | 2.11 | 0.71 |
| Pondere active imobilizate | 43.62% | 45.36% | 34.66% | 23.36% | 19.63% | 6.56% |
| Pondere active circulante | 56.38% | 54.64% | 65.34% | 76.64% | 80.37% | 93.44% |
©Firme.ro