Companie
Detalii identificare
Nume firmăTDSINTLUB S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40535100 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000620352
EUIDROONRC.J2019000620352
Data înființării31.01.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4531
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu ridicata de piese si accesorii pentru autovehicule
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
74.836
Profit (Lei)
-50.552
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74.836 | -50.552 | -4.213 | 77.149 | 0 | 68.667 | -8.482 | 1 |
| 2024 | 305.162 | -26.956 | -2.246 | 272.449 | 0 | 65.519 | -206.930 | 1 |
| 2023 | 203.233 | 0 | 0 | 241.971 | 0 | 61.997 | -179.974 | 1 |
| 2022 | 245.959 | 0 | 0 | 226.268 | 0 | 65.995 | -160.273 | 0 |
| 2021 | 340.697 | 0 | 0 | 191.098 | 0 | 64.311 | -126.787 | 3 |
| 2020 | 382.704 | 5.981 | 498 | 293.553 | 12.773 | 278.392 | -2.388 | 1 |
| 2019 | 261.680 | 0 | 0 | 559.818 | 12.773 | 538.630 | -8.369 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-67.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.89
Viteza rotație active
1.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-67.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-50.552 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -67.55% | -8.83% | 0% | 0% | 0% | 1.56% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 2.52% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 13.03% | 0% | 0% | 0% | -250.46% | 0% |
| Profit net per salariat | -50.552 Lei | -26.956 Lei | 0 Lei | n/a | 0 Lei | 5.981 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.09
Viteza rotație stocuri
6.61
Durata medie încasare creanțe
46.46 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.09 | 4.66 | 3.28 | 3.73 | 5.3 | 1.31 | 0.47 |
| Viteza rotație stocuri | 6.61 | 51.82 | 18.66 | 11.31 | 32.49 | 9.8 | 1.3 |
| Durata medie încasare creanțe | 46.46 zile | 29.66 zile | 76.65 zile | 45.05 zile | 52.55 zile | 183.14 zile | 453.38 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 74.836 Lei | 305.162 Lei | 203.233 Lei | n/a | 113.566 Lei | 382.704 Lei | 130.840 Lei |
Lichiditate curentă
0.89
Lichiditate imediată
0.74
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.89 | 0.24 | 0.26 | 0.29 | 0.34 | 0.95 | 0.96 |
| Lichiditate imediată | 0.74 | 0.22 | 0.21 | 0.2 | 0.28 | 0.82 | 0.6 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 4.39% | 2.32% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 95.61% | 97.68% |
©Firme.ro