Companie
Detalii identificare
Nume firmăEBEN EZER MIR S.R.L.
Cod unic de înregistrare40557907 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000394125
EUIDROONRC.J2019000394125
Data înființării04.02.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaLivada nr. 68, Livada, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
297.160
Profit (Lei)
-66.212
Număr angajați
5
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 297.160 | -66.212 | -5.518 | 169.218 | 0 | 12.403 | -156.815 | 5 |
| 2023 | 296.080 | 0 | 0 | 102.685 | 0 | 12.082 | -90.603 | 6 |
| 2022 | 298.045 | 0 | 0 | 57.383 | 0 | 4.023 | -53.360 | 7 |
| 2021 | 297.204 | 0 | 0 | 49.117 | 0 | 13.723 | -35.394 | 7 |
| 2020 | 296.971 | 38.057 | 3.171 | 29.842 | 0 | 7.356 | -22.486 | 7 |
| 2019 | 213.564 | 0 | 0 | 62.503 | 229 | 1.731 | -60.543 | 7 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-22.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42.22%
Lichiditate curentă
0.07
Viteza rotație active
23.96
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-22.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42.22%
Profit net per salariat
-13.242 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -22.28% | 0% | 0% | 0% | 12.82% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 13.77% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 42.22% | 0% | 0% | 0% | -169.25% | 0% |
| Profit net per salariat | -13.242 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 5.437 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
23.96
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
8.92 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 23.96 | 24.51 | 74.09 | 21.66 | 40.37 | 108.96 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.92 zile | 4.11 zile | 0 zile | 3.17 zile | 0.78 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 59.432 Lei | 49.347 Lei | 42.578 Lei | 42.458 Lei | 42.424 Lei | 30.509 Lei |
Lichiditate curentă
0.07
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.07 | 0.12 | 0.07 | 0.28 | 0.25 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 0.07 | 0.12 | 0.07 | 0.28 | 0.25 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 11.68% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 88.32% |
©Firme.ro