Companie
Detalii identificare
Nume firmăE.S.D. ROGVAIV S.R.L.
Cod unic de înregistrare40600810 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000665081
EUIDROONRC.J2019000665081
Data înființării08.02.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaMihai Viteazul nr. 127, Loc. Întorsura Buzăului | Oraş Întorsura Buzăului, Covasna
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
32.345
Profit (Lei)
12.020
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32.345 | 12.020 | 1.002 | 7.131 | 1.292 | 19.170 | 13.331 | 0 |
| 2024 | 17.130 | 5.979 | 498 | 5.309 | 2.093 | 4.527 | 1.311 | 0 |
| 2023 | 11.690 | 1.518 | 127 | 718 | 0 | 2.550 | 1.832 | 0 |
| 2022 | 4.400 | 2.892 | 241 | 3.029 | 0 | 4.843 | 1.814 | 0 |
| 2021 | 0 | -111 | -9 | 0 | 0 | 1.722 | 1.722 | 0 |
| 2020 | 4.200 | -4.293 | -358 | 0 | 11 | 1.822 | 1.833 | 0 |
| 2019 | 18.160 | 5.926 | 494 | 1.129 | 78 | 7.177 | 6.126 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
37.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.17%
Lichiditate curentă
2.69
Viteza rotație active
1.58
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
37.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.17%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 37.16% | 34.9% | 12.99% | 65.73% | 0% | -102.21% | 32.63% |
| Marjă profit brut | 43.67% | 40.93% | 15.4% | 68.66% | 0% | 0% | 35.63% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 90.17% | 100% | 82.86% | 100% | -6.45% | -234.21% | 96.74% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.58
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
136.19 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.58 | 2.59 | 4.58 | 0.91 | 0 | 2.29 | 2.5 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 136.19 zile | 14.06 zile | 18.42 zile | 49.77 zile | 0 | 0 zile | 90.45 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.69
Lichiditate imediată
2.69
Pondere active imobilizate
6.31%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.69 | 0.85 | 3.55 | 1.6 | 0 | 0 | 6.36 |
| Lichiditate imediată | 2.69 | 0.85 | 3.55 | 1.6 | 0 | 0 | 6.36 |
| Pondere active imobilizate | 6.31% | 31.62% | 0% | 0% | 0% | 0.6% | 1.08% |
| Pondere active circulante | 93.69% | 68.38% | 100% | 100% | 100% | 99.4% | 98.92% |
©Firme.ro