Companie
Detalii identificare
Nume firmăNUTELMANIA S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40630935 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019000956354
EUIDROONRC.J2019000956354
Data înființării13.02.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1089
Această clasă include:
-fabricarea de supe şi ciorbe -fabricarea de miere artificială şi caramel -fabricarea alimentelor preparate perisabile, cum sunt: -sandwich-uri -pizza proaspătă (necoaptă) -fabricarea adaosurilor alimentare si a altor produse alimentare
Această clasă include de asemenea:
-fabricarea drojdiei de bere -fabricarea extractelor şi sucurilor din carne, peşte, crustacee sau moluşte -fabricarea laptelui obţinut în afara lăptăriilor şi a înlocuitorilor de brânză -fabricarea produselor din ouă, a albuminei din ouă -fabricarea concentratelor alimentare artificiale Această clasă exclude: -fabricarea alimentelor perisabile preparate din fructe şi legume,
1039 -fabricarea de pizza congelată sau altfel conservată ,
1085 -fabricarea băuturilor spirtoase, a berii, vinului şi a băuturilor răcoritoare,
diviziunea
-fabricarea de supe şi ciorbe -fabricarea de miere artificială şi caramel -fabricarea alimentelor preparate perisabile, cum sunt: -sandwich-uri -pizza proaspătă (necoaptă) -fabricarea adaosurilor alimentare si a altor produse alimentare
Această clasă include de asemenea:
-fabricarea drojdiei de bere -fabricarea extractelor şi sucurilor din carne, peşte, crustacee sau moluşte -fabricarea laptelui obţinut în afara lăptăriilor şi a înlocuitorilor de brânză -fabricarea produselor din ouă, a albuminei din ouă -fabricarea concentratelor alimentare artificiale Această clasă exclude: -fabricarea alimentelor perisabile preparate din fructe şi legume,
1039 -fabricarea de pizza congelată sau altfel conservată ,
1085 -fabricarea băuturilor spirtoase, a berii, vinului şi a băuturilor răcoritoare,
diviziunea
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Informații de contact
AdresaMărăşeşti nr. 8, Sat Tunari | Comuna Tunari, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
58.988
Profit (Lei)
44.865
Număr angajați
0
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 58.988 | 44.865 | 3.739 | 121.308 | 87.179 | 63.461 | 29.332 | 0 |
| 2023 | 22.825 | 18.156 | 1.513 | 135.253 | 87.786 | 31.933 | -15.534 | 0 |
| 2019 | 9.818 | 0 | 0 | 118.215 | 92.986 | 4.666 | -20.563 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
76.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.52
Viteza rotație active
0.39
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
76.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 76.06% | 79.54% | 0% |
| Marjă profit brut | 91.45% | 94.69% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -116.88% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.39
Viteza rotație stocuri
2.68
Durata medie încasare creanțe
8.31 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.39 | 0.19 | 0.1 |
| Viteza rotație stocuri | 2.68 | 0.95 | 2.95 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.31 zile | 29.47 zile | 49.52 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.52
Lichiditate imediată
0.34
Pondere active imobilizate
57.87%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.52 | 0.24 | 0.04 |
| Lichiditate imediată | 0.34 | 0.06 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 57.87% | 73.33% | 95.22% |
| Pondere active circulante | 42.13% | 26.67% | 4.78% |
©Firme.ro