Companie
Detalii identificare
Nume firmăPROCUREMENT ENGINEERING S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40634651 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/678/2019
EUIDROONRC.J23/678/2019
Data înființării13.02.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4211
Această clasă include:
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia de autostrăzi, străzi, drumuri şi alte căi de acces pentru vehicule şi pietoni -lucrări de suprafaţă pe străzi, drumuri, autostrăzi, poduri sau tuneluri: -asfaltarea drumurilor -lucrări de marcare a drumurilor şi alte marcaje -instalarea de grilaje de protecţie, indicatoare de circulaţie şi alte dispozitive similare -construcţia pistelor de aerodrom Această clasă exclude: -instalarea iluminatului stradal şi a semnelor electrice,
4321 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorLucrari de geniu civil
Obiect activitateLucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor
Informații de contact
AdresaViilor nr. 14 C, Chiajna, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
120.000
Profit (Lei)
2.255
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 120.000 | 2.255 | 188 | 10.551 | 0 | 14.006 | 3.455 | 1 |
| 2023 | 580.757 | 181.342 | 15.112 | 22.551 | 0 | 205.093 | 182.542 | 2 |
| 2022 | 195.000 | 74.848 | 6.237 | 45.673 | 0 | 121.721 | 76.048 | 3 |
| 2021 | 17.500 | 16.134 | 1.345 | 1.614 | 0 | 17.634 | 16.020 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 17.730 | 0 | 17.616 | -114 | 0 |
| 2019 | 27.500 | 24.514 | 2.043 | 2.325 | 179 | 27.660 | 25.514 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
65.27%
Lichiditate curentă
1.33
Viteza rotație active
8.57
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
65.27%
Profit net per salariat
2.255 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.88% | 31.23% | 38.38% | 92.19% | 0% | 89.14% |
| Marjă profit brut | 2.86% | 32.15% | 39.72% | 95.13% | 0% | 92.14% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 65.27% | 99.34% | 98.42% | 100% | 0% | 96.08% |
| Profit net per salariat | 2.255 Lei | 90.671 Lei | 24.949 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
8.57
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.11 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 8.57 | 2.83 | 1.6 | 0.99 | 0 | 0.99 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.11 zile | 95.75 zile | 142.62 zile | 0 zile | 0 | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 120.000 Lei | 290.379 Lei | 65.000 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.33
Lichiditate imediată
1.33
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.33 | 9.09 | 2.67 | 10.93 | 0.99 | 11.9 |
| Lichiditate imediată | 1.33 | 9.09 | 2.67 | 10.93 | 0.99 | 11.9 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.64% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.36% |
©Firme.ro