Companie
Detalii identificare
Nume firmăGIORGIO SHOW S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 40653157 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2019002053400
EUIDROONRC.J2019002053400
Data înființării18.02.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9001
Această clasă include:
- producţia de spectacole teatrale, concerte şi spectacole de operă sau balet, în direct precum şi alte producţii scenice: -activităţi ale grupurilor sau companiilor artistice, circurilor, orchestrelor sau formaţiilor muzicale -activităţi ale artiştilor individuali cum ar fi actori, dansatori, muzicieni, recitatori sau crainici Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
- producţia de spectacole teatrale, concerte şi spectacole de operă sau balet, în direct precum şi alte producţii scenice: -activităţi ale grupurilor sau companiilor artistice, circurilor, orchestrelor sau formaţiilor muzicale -activităţi ale artiştilor individuali cum ar fi actori, dansatori, muzicieni, recitatori sau crainici Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati de interpretare artistica (spectacole)
Informații de contact
AdresaCol. Constantin Blaremberg nr. 4-6, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
500.408
Profit (Lei)
108.326
Număr angajați
1
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 500.408 | 108.326 | 9.027 | 238.255 | 58.930 | 655.908 | 476.583 | 1 |
| 2023 | 470.761 | 62.405 | 5.200 | 208.650 | 114.746 | 491.173 | 368.769 | 2 |
| 2022 | 342.393 | 56.360 | 4.697 | 179.466 | 175.606 | 308.640 | 306.364 | 2 |
| 2021 | 295.045 | 97.772 | 8.148 | 14.488 | 0 | 259.740 | 250.004 | 2 |
| 2020 | 116.410 | 26.570 | 2.214 | 2.954 | 502 | 181.254 | 178.802 | 1 |
| 2019 | 217.270 | 152.032 | 12.669 | 2.043 | 1.605 | 152.670 | 152.232 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
21.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.73%
Lichiditate curentă
2.75
Viteza rotație active
0.7
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
21.65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.73%
Profit net per salariat
108.326 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 21.65% | 13.26% | 16.46% | 33.14% | 22.82% | 69.97% |
| Marjă profit brut | 24.16% | 14.05% | 17.26% | 34.15% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 22.73% | 16.92% | 18.4% | 39.11% | 14.86% | 99.87% |
| Profit net per salariat | 108.326 Lei | 31.203 Lei | 28.180 Lei | 48.886 Lei | 26.570 Lei | 152.032 Lei |
Viteza rotație active
0.7
Viteza rotație stocuri
42.31
Durata medie încasare creanțe
364.95 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.7 | 0.78 | 0.71 | 1.14 | 0.64 | 1.41 |
| Viteza rotație stocuri | 42.31 | 11.88 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 364.95 zile | 323.32 zile | 111.51 zile | 34.86 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 500.408 Lei | 235.381 Lei | 171.197 Lei | 147.523 Lei | 116.410 Lei | 217.270 Lei |
Lichiditate curentă
2.75
Lichiditate imediată
2.7
Pondere active imobilizate
8.24%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.75 | 2.35 | 1.72 | 17.93 | 61.36 | 74.73 |
| Lichiditate imediată | 2.7 | 2.16 | 1.72 | 17.93 | 61.36 | 74.73 |
| Pondere active imobilizate | 8.24% | 18.94% | 36.26% | 0% | 0.28% | 1.04% |
| Pondere active circulante | 91.76% | 81.06% | 63.74% | 100% | 99.72% | 98.96% |
©Firme.ro