Companie
Detalii identificare
Nume firmăTEODORO BEST S.R.L.
Cod unic de înregistrare40693577 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1/568/2019
EUIDROONRC.J1/568/2019
Data înființării25.02.2019 - 7 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaIghiu, Alba
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
388.271
Profit (Lei)
74.203
Număr angajați
5
Vechime
7 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 388.271 | 74.203 | 6.184 | 103.020 | 39.881 | 184.304 | 121.165 | 5 |
| 2023 | 287.361 | 9.665 | 805 | 46.280 | 42.191 | 60.938 | 56.849 | 4 |
| 2022 | 290.646 | 44.305 | 3.692 | 32.561 | 2.373 | 77.372 | 47.184 | 3 |
| 2021 | 298.319 | 100 | 8 | 50.046 | 133 | 46.292 | 2.879 | 5 |
| 2020 | 266.979 | 94 | 8 | 36.079 | 133 | 38.725 | 2.779 | 6 |
| 2019 | 222.241 | 1.162 | 97 | 46.554 | 133 | 47.783 | 1.362 | 6 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
19.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61.24%
Lichiditate curentă
1.79
Viteza rotație active
1.73
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
19.11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61.24%
Profit net per salariat
14.841 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 19.11% | 3.36% | 15.24% | 0.03% | 0.04% | 0.52% |
| Marjă profit brut | 20.88% | 4.21% | 15.98% | 0.96% | 0.93% | 1.52% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 61.24% | 17% | 93.9% | 3.47% | 3.38% | 85.32% |
| Profit net per salariat | 14.841 Lei | 2.416 Lei | 14.768 Lei | 20 Lei | 16 Lei | 194 Lei |
Viteza rotație active
1.73
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
129.08 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.73 | 2.79 | 3.64 | 6.43 | 6.87 | 4.64 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 14.6 | 23.38 | 27.91 |
| Durata medie încasare creanțe | 129.08 zile | 71.17 zile | 87.44 zile | 24.02 zile | 20.23 zile | 41.16 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 77.654 Lei | 71.840 Lei | 96.882 Lei | 59.664 Lei | 44.497 Lei | 37.040 Lei |
Lichiditate curentă
1.79
Lichiditate imediată
1.79
Pondere active imobilizate
17.79%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.79 | 1.32 | 2.38 | 0.92 | 1.07 | 1.03 |
| Lichiditate imediată | 1.79 | 1.32 | 2.38 | 0.52 | 0.76 | 0.86 |
| Pondere active imobilizate | 17.79% | 40.91% | 2.98% | 0.29% | 0.34% | 0.28% |
| Pondere active circulante | 82.21% | 59.09% | 97.02% | 99.71% | 99.66% | 99.72% |
©Firme.ro